Acil Nakit ihtiyacında İş bankası hızlı kredi

Acil Nakit ihtiyacında İş bankası hızlı kredi
23 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 664 kez okundu.

Her ne kadar acil nakit ihtiyaçlarımız için genellikle kredili mevduat hesabımızı kullanıyor olsak da , bir çok insanın kredili mevduat hesap limiti dolduğunda ve tekrar acil nakite sıkışıldığında iş bankasının yeni “Hızlı Kredi”si imdadınıza yetişiyor. Hafta sonu ve resmi tatil günleri acil para lazım olduğunda bankalar açık değil. Hafta sonu kredi çekebilir miyim? Bayramda kredi çekebilir miyim? Tüm sorularınızın yanıtı evet. İş bankası hızlı kredi ile 7 gün 24 saat kredi çekebilirsiniz. Üstelik krediniz anında hesabınızda.

 Hızlı Kredi Nedir?

Hızlı kredi iş bankası internet şubesinden yapacağınız başvurularda 15.000 TL’ye kadar olan krediler için hiç bir belge gerekmeksizin, şubeye gidip imza atmaya dahi gerek duymadınız ve kredinizin onaylanması durumunda ister hafta içi ister hafta sonu ister resmi tatil günlerinde olsun krediniz “anında” hesabınızda.

Hızlı kredi başvurusunu nasıl yapabilirim?

İş bankası İnternet Şubesinden Anında Hızlı Kredi başvurusunda bulunmak için “Başvuru-Ürünler > Hızlı Kredi” veya “Kredilerim > Hızlı Kredi” adımlarını takip edebilirsiniz. Gelir miktarınızı işinizi ve iş yerinizde ne zamandır çalıştığınızı giriniz. Daha sonrasında kredi tutarını ve vadeyi seçiniz. Taksit tutarınızı göreceksiniz. “Devam tuşuna bastığınızda krediniz değerlendirmeye alınacaktır” yazısını gördüğünüz son aşamadır. Bu aşamadan sonra devam dediğiniz eğer krediniz onaylanırsa bir ek sayfa açılacak ve kredi sözleşmesi ve ödeme planınını onaylamanız istenecektir. Onaylama kutucuklarını işaretleyip devama tıkladığınızda ödeme planı ve kredi sözleşmesi email adresinize gönderilecek ve krediniz anında iş bankası hesabınıza geçecektir.

Henüz iş bankası internet bankacılığı şifrenizi almadıysanız  İş Bankası İnternet Şubesi Şifre alma 2015 başlıklı makalemizi inceleyip iş bankası internet şubesi şifrenizi anında alabilirsiniz.

Eğer kredi başvurunuz uygun bulunmamıştır yanıtı aldıysanız daha düşük bir tutar veya daha uzun bir vade ile tekrar deneyebilirsiniz. Bu şekilde bankaya hiç gitme zahmetinde bulunmadan anında kredinizi kullanabilirsiniz. Özellikle belirtmekte fayda var 5.000 TL’nin altında ki krediler daha kolay onaylanmaktadır. Kredi başvurunuz olumsuz sonuçlandıysa şube aracılığı ile başvursanız da büyük ihtimal yine reddedilecektir. Ancak belgelenebilir kira gelirinizin olması durumunda veya belgelenebilir faiz gelirinizin olması durumunda bunlara ait belgeleri şubeye ileterek reddedilen krediye yeniden başvurabilir ve tekrar değerlendirilmesini isteyebilirsiniz.

Unutmadan : Kredi değerlendirmeye girecektir aşamasında itibaren findeks kredi notunuza etki eden “yeni kredi arayışı” talebiniz iletilecektir. Birden fazla deneme ve red alma durumunda kredi notunuza olumsuz etki edeceği için daha sonrasında onay almanız gittikçe azalacaktır.

En yüksek ne kadar kredi alabilirim ? Sorusunun cevabını ilgili makalemizde bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İng Bank Geciken Kredi - Kredi Kartı ödemesi başlıklı makalemizde ing bank, geciken kredi ödemesi ve banka telefon ediyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git