Ak bank Eft Saatleri

Ak bank Eft Saatleri
13 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 202 kez okundu.

Ak bank Türk bankacılık sistemine bir çok yenilik getirmiştir. Bildiğiniz gibi sistemlerini sürekli geliştirmektedir. Ak banktan yapacağınız para transfer işlemlerini de mümkün olan her saatte gerçekleştirebilme amacındadır. Ak bank hesabınızdan yine ak bankta bulunan bir hesaba istediğiniz an para gönderebilirsiniz. Havale işlemleri için herhangi bir saat ve gün sınırlaması bulunmamaktadır.Haftanın her günü resmi tatiller de dahil günün her saati akbankda havale işlemini gerçekleştirebilirisniz ve para anında alıcının hesabına geçer.

Ak bank Eft İşlemi

Ak banktan başka bir bankaya para transfer etme işlemine EFT adı veriyoruz. Akbankdaki hesabınızda diğer herhangi bir bankaya para göndermek istediğiniz eft talebinde bulunmanız gerekmektedir. EFT işlemleri merkez bankası aracılığı gerçekleştiği için belirli saatler arasında gerçekleşmektedir. Ak bank EFT saatlerini 09:00 ile 17:00 olarak belirlemiştir.
Ak bank eft saatleri içerisinde yapacağınız eft talepleri gün içerisinde alıcının banka hesabına işlenecektir.

EFT hesaba ne zaman geçer?

Ak banktan yaptığınız eft , eğer işlemini ak bank eft saatleri içerisinde yaptıysanız 5-10 dakika içinde alıcının banka hesabına ulaşacaktır. Bu saatler dışında yapacağınız işlemler bir sonraki iş günü alıcın hesabına ulaşacaktır.

İlginizi çekebilir : Finansbank eft saatleri ile ilgili yazımız için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan QNB(Finansbank) İnternet Şubesi Şifresi Alma başlıklı makalemizde Finansbank, finansbank internet şubesi şifre almak ve finansbank internet şifresi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git