Anında Belgesiz Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

Anında Belgesiz Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar
14 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 323 kez okundu.

İhtiyaç kredisi kullanmaya karar veren ve bir an önce kredisinin teslim edilmesi beklentisinde olan kişiler için, internet üzerinden başvuru yapılarak anında teslim kredi alınması mümkündür. Bankaların güvenilir müşterilerine yönelik sundukları bu imkanlarda, 50 bin TL gibi bir miktarda başvuru yapılmasa da, 30 bin TL’ye kadar belgesi ve anında kredi alınması mümkündür. Anında ihtiyaç kredisi alabileceğiniz bankalara geçmeden önce, kimlerin bu imkanlardan faydalanacağı konusuna değinmemiz gerekecektir. Öncelikli olarak bankalar sizden gelir belgesi talep etmeyeceğinden dolayı, onlara güven verecek durumda olmanız gerekecektir. Bu durumd da kredi notunuza ve banka sicilinize bakılacaktır. Eğer kredi notunuz düşük değil ve bankanın yapacağı risk raporu sorgulaması da sorunsuz sonuçlanırsa, bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Eğer daha önce bir kredi kullanmışsanız ve bu kredi için de ödemelerinizi eksiksiz ve zamanında yapmışsanız, diğer bireylere göre kredi kullanma şansınız daha fazla olacaktır.

aninda-kredi-veren-bankalar

aninda-kredi-veren-bankalar

Anında Kredi Veren Bankalar

Bankalar tarafından geliştirilen ve anında teslim edilebilen ihtiyaç kredileri, dönem dönem meydana gelen kampanyalar ya da bankaların şubesiz bankacılık hizmeti olduğu durumlarda mümkün olacaktır. Bu doğrultuda, şubesiz bankacılık hizmeti olan QNB Finansbank, Kuveyt Türk Katılım Bankası ve Türk Ekonomi Bankası (TEB) ilk olarak değerlendirebileceğiniz bankalar arasında yer almaktadır. Bunun dışında, kendi müşterilerine anında teslim olacak şekilde kredi sunan bankaları da aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.

 1. Türkiye İş Bankası
 2. Denizbank
 3. Akbank
 4. Odeabank
 5. ING Bank
 6. Garanti Bankası
 7. Aktifbank

Türkiye İş Bankası Anında İhtiyaç Kredisi

Türkiye İş Bankası müşterisi olan ve acil bir krediye ihtiyacı olanlar, 25 bin TL’ye kadar anında kredi başvurusunda bulunabilirler. Bunun için mobil cihazlarına indirecekleri İş Cep mobil bankacılık uygulaması ve internet bankacılığı hesaplarını kullanmaları yeterli olacaktır. Bu platformlardan hesaplarına giriş yapan kişiler, Krediler menüsü üzerinden başvurularını yapabilirler. Şubeye gitmeden ve kısa bir sürede kredi almak isteyen kişiler için Türkiye İş Bankası tarafından sunulan kredi paketi için yapacağımız örnek hesaplama şu şekildedir.

 • Başvuru Miktarı: 25 bin TL
 • Kredi Faiz Oranı: %1,35
 • Vade Süresi: 48 Ay
 • Kredi Tahsis Ücreti: 125 TL
 • Aylık Taksit: 753 TL
 • Toplam Ödenecek Kredi: 35.159 TL

İş Cep mobil bankacılık uygulaması ve internet bankacılığı hesabınızdan yapacağınız başvuru sonrasında ödeme planı bu şekilde olacaktır. Onaylanan krediler, kişilerin vadesiz mevduat hesaplarına doğrudan yatırılacaktır. Ödemeler ise, kredinin teslim edildiği tarihten 30 gün sonra ödenmeye başlayacaktır. Krediden faydalanmak isteyen kişiler için herhangi bir gün ya da saat kısıtlaması yoktur. 7 gün 24 saat başvuru yapabilir, onay almanız durumunda da kredinizi anında hesabınızdan çekebilirsiniz.

Türkiye İş Bankası Kredisi Başvuru için Tıklayınız….

anında kredi

anında kredi

Denizbank Anında Cepte Kredi

Acil ihtiyaçları olan kişiler için Denizbank’ın geliştirdiği Cepte Kredi, tek bir sms ile başvuru yapılabilen ve 5 dakika içerisinde de başvuru sonucu öğrenilen bir hizmettir. Cepte Kredi için başvuru yapacak olan kişiler, cep telefonlarıdan KREDİM yazıp bir boşluk bırakıp TC kimlik numaralarını yazarak, bu mesajı 3280’e göndermelidirler. Gönderilen kısa mesaj sonrasında 55 bin TL’ye kadar başvuru yapma hakkınız olacaktır. Eğer sms sonrasında banka tarafından gönderilen kısa mesajda başvurunuzun onaylandığını okursanız, doğrudan nüfus cüzdanınız ile birlikte Denizbank şubelerine gidebilir ve kredinizi teslim alabilirsiniz.

Kredi başvurusu onaylanan kişilerden hiçbir şekilde evrak ya da kefil talebi olmayacaktır. Bundan dolayı şuan bir işte çalışmayan yani gelir belgesi olmayan kişiler de bu krediye başvuruda bulunabilirler. Denizbank üzerinden alacağınız bu hizmete yönelik hesaplamamız da şu şekildedir.

 • Başvuru Miktarı: 10 bin TL
 • Kredi Faiz Oranı: %1,78
 • Vade Süresi: 48 Ay
 • Aylık Taksit: 335 TL
 • Kredi Tahsis Ücreti: 50 TL
 • Sigorta Masrafı: 216 TL

Anında kredi başvurusu için Denizbank’ı tercih eden kişiler, aylık 335 TL ile 48 aylık kredi imkanından faydalanabilecekler. 10 bin TL olarak çekilen kredi, vade sonlandığında 16 bin 80 TL olarak bankaya geri ödenecektir.

Denizbank Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu için TIKLAYINIZ…

QNB Finansbank Enpara Anında İhtiyaç Kredisi

Bilindiği gibi Türkiye’de ilk olarak şubesiz ve masrafsız bankacılık hizmetini QNB Finansbank geliştirmiştir. Enpara ismi ile piyasaya sürülen bu hizmette, hiçbir şekilde havale ve EFT gibi bankacılık işlemlerine para ödenmiyor, buna ek olarak da kredi taleplerine anında cevap alınabiliyor. Şuan acil bir ihtiyacı için kredi başvurusu yapacak kişiler, Enpara kullanıcısı ise, mobil uygulama ya da internet hesaplarına giriş yaparak, anında başvuruda bulunabilirler. Enpara kullanıcıları yapacakları başvuru işlemlerinde hiçbir şekilde belge veya da kefil şartına takılmayacaktır.

Enpara kullanıcılarının yapacakları başvurularda, genel olarak uygulanan 48 aylık vade seçeneği aynı şekilde uygulanmaktadır. Ancak, üst başvuru limiti olarak 30 bin TL belirlenmiştir. Eğer bu aralık için bir kredi hesaplaması yapacak olursak, faiz oranları ve masraflar ile birlikte, hesaplamamız aşağıdaki gibi olacaktır.

 • Başvuru Miktarı: 30 bin TL
 • Vade Süresi: 48 Ay
 • Kredi Faiz Oranı: %1,39
 • Aylık Taksit: 913,17 TL
 • Kredi Toplam Geri Ödeme Tutarı: 43 bin 832 TL

Mobil uygulama ya da internet hesabından yapılacak olan Enpara kredi başvurusunda, kişiler anında başvuru sonuçlarını öğrenebilecektir. Eğer kredi başvuru sonucunuz olumlu olarak neticelenmişse, bu durumda Enpara hesabınız üzerinden ödeme planı ve sözleşmeyi onaylamanız gerekecektir. Bu onay işlemlerinin ardından kişilerin banka hesaplarından anında kredi kullanmaya başlayabilirler. Enpara kullanıcılarının günlük para çekim limitleri, diğer hizmetlere göre biraz daha fazladır. Bu yöntemle onaylanan kredinizi QNB Finansbank ATM noktalarından çekebilir ya da farklı hesaplara ücretsiz bir şekilde havale ya da EFT işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Taksitlerin ödenmesinde ise, Enpara vadesiz hesabınızda taksit tutarının olması yeterli olacaktır.

QNB Finansbank Kredisi için Başvurusu için Tıklayınız…..

Bir önceki yazımız olan Ev Almak İsteyenlere Verilen Krediler ve Şartları başlıklı makalemizde uygun konut kredisi ve faizsiz konut kredisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git