Bankpozitif kredi başvurusu

Bankpozitif kredi başvurusu
15 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 400 kez okundu.

Türkiye digital bankacılık en para, cepteteb ve yapı kredinin nuvosundan ibaret değildir. Herhangi bir bankaya bağlı bulunmayan kendisi tek başına bir dijital banka olan bank pozitif vardır. Bank pozitif bilindik mevduat bankası olarak hizmet vermiyor. 2005 yılından itibaren bankanın ismi BankPozitif Kredi ve Kalkınma Bankası A.Ş. olarak belirlenmiştir ve mevduat toplamadan ziyade kredi dağıtmak amacıyla kurulmuş bir sistemdir. Bu nedenle de her zaman olduğundan daha kolay ve alternetif yöntemler ile kredi kullandırmayı hedeflemektedir.

Peki Bank Pozitif Güvenilir mi?

Bank pozitif Türkiye cumhuriyetin kurulmuş olan tüm bankalar gibi BDDK tarafından lisanslanmış ve denetlenen bir bankadır. Tüm yasal güvenceler diğer bankalar için olduğu gibi bank pozitif içinde geçerlidir. Ayrıca bankpozitif kredi kullandırmak üzerine kurulmuş bir bankadır. Ulusal bankacılık sisteminde kredi notu AAA olarak en yüksek nottur. Özetle bank pozitif yasal ve güvenilir bir bankadır.

Bankpozitif adrese teslim kredi Nasıl Kullanılınır?

Öncelikle buraya tıklayarak bank pozitif kredi başvuru ekranına ulaşabilirsiniz. Ancak öncesinde temel işleyiş ile ilgili biraz bilgi verelim. İnternet üzerinden çekmek istediğiniz kredi tutarını, ödemek istediğiniz vade telefon numaranız vb bir kaç kişisel bilginiz ile başvurunuzu yapıyorsunuz. Kredi başvurunuzun sonucu sms ile anında bildiriliyor. Kredinizin onaylanması durumunda bankpozitif yetkilisi sizinle iletişime geçiyor ve ayağınıza (isteğinize göre evinize , iş yerinize vb) kadar geliyor ve size kredi sözleşmesini imzalatıyor. Daha sonra kredi tutarı istediğiniz herhangi bir bankada ki hesabınıza yatırılıyor. Örneğin iş bankasında hesabınıza ya da akbank hesabınıza yatırılmasını isteyebilirsiniz.

Bankpozitif kredi geri ödemesi nasıl yapılır?

Bankpozitif’teki kredinizin aylık taksitlerini veya toplu ödemeleriniz Herhangi bir bankadan EFT ile gönderebilirsiniz. Ayrıca Denizbank şubelerinden ve ptt gişelerinden hiç bir masraf ödemeden nakit olarak kredi taksidinizi ödeyebilirsiniz. En kolay ve rahat yöntem EFT ile yerinizden kıpırdamadan ödemek olacaktır.

Bank Pozitif krediden herhangi bir kesinti yapıyor mu?

Bankpozitif’ten yapacağınız kredi başvurusunda istediğiniz tutar tam olarak hesabınıza yatılır. Sigorta , dosya masrafı vb hiç bir isim altında hiç bir kesinti yoktur. Bu tüm bireysel tüketici kredileri için böyledir. Aylık taksitleri 5-10 TL fazla gördüğünüz yadırgamayın bir çok banka 10.000 TL kredideden 500-600 TL civarı masraf almaktadır. Diğer bankaların 0 masraflı kredilerinin taksitleri ile karşılaştırdığınız şube masrafları olmadığı için bankpozitifin her zaman daha uygun faiz oranları verebileceğini unutmayın.

Bankpozitif Kredi Başvurusu Nasıl yapılır?

Bank pozitif kredi başvurusu için tıklayın. Açılan sayfa aşağıdaki gibi olacaktır.

 

Bank pozitif kredi başvurusu

Bank pozitif kredi başvurusu

Talep ettiğiniz kredi tutarını girip ödemek istediğiniz vadeyi seçiniz. Kimlik numaranız , ad soyad email adresi ve tekrarı ile birlikte telefon numaranızı ilgili alanlara yazınız. Daha sonra aşağıda ki alan hemen yanında ki resim görülen 4 haneli rakamlardan oluşan kodu giriniz. Resimdeki örnekde yandaki kod 3269 ‘dur sizde kendi görünen kodunuzu giriniz. Ve başvura tıklayınız. Başvura tıkladığınızda girdiğiniz cep telefonuza sms ile onay kodu gelecektir. Sms ile gelen şifreyi girip ikinci ekranda da ileri dediğinizde krediniz sonuçlandırılacak ve size bildirilecektir. Eğer krediniz onaylanmış ise sizinle irtibat kurup sözleşme imzalatmak üzere bankpozitif sizden randevu alacaktır. Bu yaz aylarında sıcakta şube şube gezmek ve uğraşmak yerine krediniz ayağınıza gelecektir.

Bank Pozitif kredi başvurusunda problem mi yaşıyorsunuz. Yorum olarak sorunuzu belirtin veya bilgi@bankaislemleri.com adresine mail gönderebilirsiniz. Size elimizden gelen yardımı yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

Kredi başvurusundan önce ilginizi çekebilecek bir diğer konu : Maaşın kaç katı kredi çekilebilir? Konumuzu inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İş Bankası İban Sorgulama başlıklı makalemizde iş bankası, işbankası iban sorgulama ve iş bank iban sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git