31 Mart 2017 , Cuma
Anasayfa / Genel / İş bankası Sosyal Hesap Nedir nasıl kullanılır?

İş bankası Sosyal Hesap Nedir nasıl kullanılır?

İş bankası mobil uygulaması işcep’e eklediği yeni özellikle yine Türkiye’nin ilklerinden birini hayata geçirmiş durumda. Peki iş bankası sosyal hesap nedir? Ne işe yarar ve nasıl kullanılır. Bu yazımızda bu detayları işleyeceğiz.

İş bankası Sosyal Hesap Nedir?

Grup halinde yapılan veya yapılması planlanan etkinlikler için gerekli veya harcanan tutarı katılımcılardan toplamayı sağlamayı amaçlayan bir hesap türüdür. İş bankası Sosyal hesap kullanıcılara yemek, doğum günü, bekârlığa veda partisi vb organizasyonlar için aile ve arkadaşlarınızdan belirli bir hesaba para yatırma taleplerini iletmeye olanak sağlıyor.

iş cep sosyal hesap nedir?

IOS ve android tabanlı telefonlarda işcep aracılığı ile kullanılabilen sosyal hesap bir defaya mahsus olmak üzere paranın toplanacağı ve gönderileceği hesapları belirliyorsunuz. Daha sonra uygulamada ki organizasyon detaylarına girerek gerekli olan rakamı ve son tarihi seçip kaydediyorsunuz. Etkinliğe katılmış olan veya katılacak olan (davet edeceğiniz) kişileri telefon rehberinizden ekliyorsunuz. Bu kişilere gönderilmek üzere kısa bir etkinlik açıklaması, resim ve teşekkür mesajı ekleyerek ilerleyebilirsiniz. İş bankası müşterisi olmayan ancak telefon rehberinizde kayıtlı olan arkadaşlarınıza davet gönderebilirsiniz.  İlgili kişiler sms ile bilgilendirilecektir.

İş bankası müşterisi olan arkadaşlarınız belirttiğiniz hesaba havale yaparak gerekli ve/veya istediği bir tutarı gönderecektir. İş bankası müşterisi olmayan arkadaşlarınızın ise ilgili hesaba EFT işlemi gerçekleştirmesi gerekecektir. EFT işlemlerinin İş günlerinde ve belirli saatlerde yapılabildiğini unutmayınız. EFT işlemleri ilgili detaylı bilgiyi “EFT Nedir ?Hangi saatlerde yapılır ? “ başlıklı konumuzu inceleyebilirsiniz.

 

 

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR?

Finansbank kredi kartı yapılandırma 2016

Finansbank Kredi Kartı Yapılandırma Deneyimi

Hepimizin haberlerde kredi kartı borçlarının 72 aya varan vade ile yapılandırabileceğini duyduğumuzda içimizde bir merak …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE