23 Nisan 2017 , Pazar
Anasayfa / Genel / Avea ile kredi notu sorgulama

Avea ile kredi notu sorgulama

Daha önce kredi kayıt bürosu ile yapılan iş birliği sonucu Turkcell üzerinden kredi notu sorgulama işlemi yapılabildiğiniz “Turkcell Findeks Kredi Notu Öğrenme” yazımızda anlatmıştık. Rekabetin en yoğun olduğu sektörlerden biri olan telekominikasyon sektöründe rakiplerinde bu hizmeti sunması çok gecikmedi. Avea kullanıcılarının kredi notunu öğrenme işlemini ve avea kredi notu öğrenme ücretini sizler için araştırdık.

Avea ile findeks kredi notumu nasıl öğrenebilirim?

Avea hattınızdan TC kimlik numaranızı yazıp bir boşluk bırakarak doğum yılınızı yazarak 1122’e sms göndererek kredi notunuzu öğrenebilirsiniz. (Örnek: 12345678901 1980)
Burada en önemli nokta kredi notunuzu sorgulamak istediğiniz avea hattı sizin üzerinize olmalıdır. Hattınız sizin üzerinize değil ise bu sorgulama işlemi başarısız olacaktır. Sadece hat sahibi kendisi için avea findeks kredi notu sorgulama işlemi yapabilecektir.

Avea kredi notu öğrenmek ücretli mi?

Avea kredi notunuzu öğrenmek için 1122’ye gönderdiğiniz smsleri 9 TL olarak ücretlendirmektedir.

Kimler avea’dan kredi notu sorgulaması yapmalı?

İnternet kullanım tecrübesi çok olmayan ve findeks.com.tr üzerinden veya bankaların internet şubeleri üzerinden kredi notu sorgulama işlemi yapamayan kişiler için idealdir. Findeks.com.tr üzerinden veya bankaların internet şubelerinden daha uygun fiyatlarla findeks kredi notunuzu öğrenebilirsiniz. Eğer bu işlemleri yapabilecek kadar internet kullanım bilginiz varsa kredi notunuzu bu yöntemler ile öğrenmeniz sizin için daha karlı olacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR?

Yasal Takiptekiler ve Kredi Veren Bankalar 2017

Yasal Takiptekiler ve Kredi Veren Bankalar 2017 – Önceki dönemlere ait olan tüketici kredinizi gecikmeli ödediyseniz …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE