23 Nisan 2017 , Pazar
Anasayfa / Bankacılık Terimleri / E-devlete ing bank’ta katıldı

E-devlete ing bank’ta katıldı

E-devlete internet bankacılığı üzerinden giriş sağlayan bankaların arasına bir yenisi olan ing bank ta katıldı.
Daha önce iş bankası, denizbank , garanti bankası ve yapı kredi bankası internet şubelerinden e-devlet uygulamasına şifresiz giriş olanağı sağlamıştı. İLgili bankaların e-devlete erişim sistemlerinin ve aşamalarının anlatıldığı yazımızı buradan okuayabilirsiniz.

İngbank’ta müşterine bu hizmeti sunmak için bizim önceki yazımızı yazdığımız günlerde kolları sıvamış olacak ki bir diğer e-devlet geçişi sağlayan banka olarak bu kulvarda yerini aldı.

www.ingbank.com.tr adresinden internet şubenize giriş yaptıktan sonra üst menüde e-devlet kapısı linkine tıklayıp açılan sayfa da

” e-Devlet Kapısı’na erişim sağlayabilmeniz için TC Kimlik Numaranızın e-Devlet Kapısı’na girilmesi gerekmektedir. ‘Evet’ butonunu tıkladığınızda ayrıca TC Kimlik Numaranızı girmenize gerek kalmadan Bankamız sisteminde kayıtlı TC Kimlik Numaranızla e-devlet Kapısı’na girişiniz sağlanacak ve e-Devlet Kapısı’ndan size ait bilgilere ulaşabileceksiniz. Yeni bir pencerede açılacak olan e-Devlet Kapısı ING Bank A.Ş. ile ilişkili değildir. Detaylı bilgi ve sorularınız için turkiye.gov.tr adresini ziyaret edebilir veya 160’ı arayabilirsiniz.

e-Devlet Kapısı’na giriş yapmak istiyor musunuz?

yazısının sağ alt köşesinde bulunan evet butonuna tıklayarak e-devlete şifresiz olarak giriş yapabileceksiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR?

Döviz ile kredi çekilebilir mi?

Döviz olarak ihtiyaç kredisi çekilebilir mi?

Döviz kurlarında yükselişin arttığı dönemlerde özellikle daha çok konuşulmaya ve araştırılmaya başlanan bir konudur döviz …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE