29 Nisan 2017 , Cumartesi
Anasayfa / Bankalar / Finansbank EFT Saatleri 2017

Finansbank EFT Saatleri 2017

Finansbank EFT Saatleri 2017 Her bankanın bankalar arası para transfer işlemi olan eft işlemleri için belirlediği bazı saatler vardır. Bu yazımızda finanbank eft saatlerini inceleyeceğiz. Finansbank dan diğer bankalara yapacağınız para transfer işlemlerinde paranın aynı gün alıcı hesabına ulaşması için eft işlemini finansbank eft saatleri içerisinde yapmanız gerekmektedir. Bu saatler dışında yapacağınız işlemler bir sonra ki iş günü karşı tarafın hesabına ulaşacaktır.

Finansbank EFT Saatleri nelerdir?

Finansbank çeşitli bankacılık kanalları için farklı saatler belirlemiştir. Ayrıca eft işlem saatlerinde geç eft saatlerinde daha yüksek işlem ücreti talep etmektedir. 09:00 ile 16:00 arası normal eft işlem saatleridir. Bu saatler içinde yapacağınız işlemler standart eft işlem ücreti tarifesine tabi tutulacaktır.

Finansbank internet şubesi ve mobil şubeden geç eft saatleri nedir?

Finansbank internet şubesi ve mobil şubeden 09:00 ile 17:15 saatleri arasında eft işlemi gerçekleştirebilirsiniz. 16:01 ile 17:15 arasında yapılan işlemler geç eft işlemi olarak adlandırılmaktadır ve geç eft ücretine tabidir. Finansbank eft ücretleri ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Finansbank Çağrı Merkezi/Telefon Bankacılığından geç eft saatleri nelerdir?

Telefon şubesinden yapacağınız eft işlemleri için geç eft saatleri 16:01 ile 17:00 olarak belirlenmiştir.

Hafta sonu eft yapabilir miyim?

Hafta sonları (cumartesi ve pazar) eft işlemleri gerçekleştirilmez. Gerçekleştirilen eft işlemi bir sonraki iş günü (Herhangi bir resmi tatile denk gelmiyorsa pazartesi, geliyorsa sırada ki ilk iş günü) alıcının banka hesabına ulaşacaktır.

EFT ne zaman hesaba geçer?

Her banka da olduğu gibi eft saatleri içersinde gerçekleştirilen eft işlemleri 5-10 dakika arasında alıcının banka hesabına geçecektir. Çok nadir yoğunluk nedeniyle bu işlem süresi uzayabilmektedir. Ancak genellikle 30 dakikayı geçmemektedir. Eğer bu süre içerisinde alıcının hesabına para geçmemişse finansbank eft sorgulama işlemi yapmalısınız. Finansbank eft sorgulama işlemi için finansbank çağrı merkezini arayabilirsiniz. Eğer gönderim yaptığınız hesap numarası bilgilerinde ve hesap sahibi isminde bir yanlışlık var ise durum ortaya çıkacaktır. Herhangi bir yanlışlık yok ise nadiren alıcı banka gelen eft yi havuzda bekletebilmektedir. Bu durumda alıcı banka ve kendi bankanız(finansbank) ile yapacağınız görüşmeler sonunda paranın hesaba işlenmesini sağlayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR?

Borç Kapatma Kredisi Kimlere Verilir?

Bankalarından kredi aldınız ve borçlarınızı artık ödeyemez duruma geldiniz veya kredi faizleri düştü. Bu nedenle …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE