31 Mart 2017 , Cuma
Anasayfa / Bankalar / Finansbank EFT Ücretleri 2015

Finansbank EFT Ücretleri 2015

EFT işleminin bankalar arası para transferi olduğunu ve Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası aracılığı ile gerçekleştiğini biliyoruz. Bankaların büyük bir çoğunluğu EFT işlemlerinden ücret almaktadır.

Finansbank EFT ücretleri 2015 yazımızda Finansbank’ın hangi kanallardan ne kadar EFT ücreti aldığını anlatacağız. Her bankada olduğu gibi şubeden gerçekleştiren işlem en fazla masraf alınan işlemdir. Bu nedenle para transferlerinde banka şubesi yerine en azından ATM kullanmak (ki internet ve mobil bankacılık her zaman daha da uygun olacaktır.)

Finansbank şubelerinden diğer bankalara para gönderme işlemi maksimum. 15.00 TL olarak belirlenmiştir.

Finansbank İnternet Şubesinden yapacağınız EFT işlemleri 3.25 TL sabit ücretle ücretlendirilmektedir. Ancak Finansbank geç EFT adı altında 16:00‘dan sonra gerçekleştirilen EFT işlemleri için 6.00 TL ücret talep etmektedir.

Mobil şubeden yapılan EFT işlemleri için 2.00 TL sabit ücret vardır.

Çağrı merkezi ve telefon bankacılığı ile yapılan EFT işlemleri 12.50 TL ile ücretlendirilmektedir.

ATM’den yapılan Finansbank EFT ücreti ise 5.00 TL ‘dir.

Ayrıca finans bankın şubesiz bankacılık seçeneği olarak sunduğu en para sistemi ile EFT işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Enpara.com’ üzerinden yapılan tüm eft işlemleri ücretsizdir.

Hangi banka olursa olsun Mobil ve internet bankacılığı kanalları ile havale ve eft işlemlerinizi gerçekleştirmeniz her zaman için daha az masraflı olacaktır. Sizde bir an önce bankanızın internet şubesi şifrenizi alın ve düşük masraflı hatta bazı bankalar için masrafsız olarak havale ve eft işlemlerinizi gerçekleştirin.

Enpara kullanımı ile ilgili detaylı yazımız yakında sizlerle.

Kaynak : http://www.finansbank.com.tr/bankacilik/para-aktarma.aspx (İlgili fiyatlat 9 mart 2015’de  finansbank’in kendi sitesinden alınmıştır.)

Garanti bankası EFT Ücretleri 2015 için tıklayınız
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR?

qnb-nedir? QNB finanbank

QNB Nedir? Finansbank’ı kim satın aldı?

Bildiğiniz üzere finans bank yeni reklamlarını qnb Finansbank olarak yapmaya başladı. Peki Finansbank’ın adı neden …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE