23 Nisan 2017 , Pazar
Anasayfa / Bankalar / Finansbank internet şubesi şifre alma

Finansbank internet şubesi şifre alma

Bankaların internet şubelerini kullanmanın yararları saymakla bitmez. Bir çok banka için tek tek internet şubesi şifresi alma işlemini sizler için resimli olarak anlatıyoruz. Bildiğiniz gibi havale/eft gibi işlemlere düşük ücret ödemek, hesap hareketlerinizi , kredi kartı ekstrenizi incelemek için hem zaman hemde paradan tasarruf sağlamak için internet şubesi şüphesiz en kolay ve zahmetsiz yoldur.

Finansbank İnteret Bankacılığı Şifre alma :

Öncelikle her zaman olduğu gibi güvenliğimiz için adres satırına  www.finansbank.com.tr yazarak giriş yapıyoruz. Açılan sayfada aşağıda ki resim gördüğümüz sağ üst köşede ki anında şifre yazısına tıklıyoruz.

Finansbank internet şubesi şifre almak
Finansbank internet şubesi şifre almak

Anında şifre yazan yere tıkladığımız yeni bir pencere açılacak aşağıda gördüğünüz gibi açılan pencereden finansbank internet şifre alma işlemimize devam ediyoruz.

Finansbank İnternet şifre alma
Finansbank İnternet şifre alma

Anında şifre dediğimiz 3 seçenek gelecek karşımıza, Kredi kartı , banka kartı ve hesap numarasından birini seçerek şifremizi oluşturma işlemimize devam ediyoruz. Eğer finansbank banka kartınız varsa banka kartı ile kredi kartınız var ise kredi kartınızla devam edebilirsiniz. Hiç biri yoksa hesap numarası ile işleminize devam edebilirsiniz. Biz bu örneğimizde kredi kartı ile birlikte

Finansbank kredi kartı veya banka kartı ile şifre alma
Finansbank kredi kartı veya banka kartı ile şifre alma
finansbank şifre alma
finansbank şifre alma

Gelen ekranda kredi kartı numaramızı kart güvenlik numarası olarak kartın arka yüzünde 3 haneli rakamı eğer daha fazla rakam var ise son 3 hanesinin birinci ve ikinci hanesini giriyoruz. Sizin denemeniz 1. ve 3. veya 2.ve 3. gibi kombinasyonlarını da isteyebilir. Daha sonra kartınızın son kullanma tarihini seçip alt tarafa bankada kayıtlı olan telefon numaranızı girerek ileri butonuna tıklayınız.

finansbank şifre işlemleri
finansbank şifre işlemleri

İleri dediğimizde girdiğimiz (bankada kayıtlı olan) telefon numarasına sms ile 4 haneli bir şifre gelecek. Gelen sms de ki şifreyi ilgili alana girip ileri diyoruz. Daha sonra aşağıdaki gibi bir pencere açılıyor. Bu ekranda kredi kartınızın şifresiniz (ATM de ve alışverişlerinizde kullandığınız şifre) yi giriyorsunuz ve sonrasın anne kızlık soyadınızın istenilen hanelerini giriyorsunuz. İleri diyerek işlemimize devam ediyoruz.

finansbank internet şifresi
finansbank internet şifresi

 

finansbank şifre oluşturma
finansbank şifre oluşturma

Son olarak 6 haneli finans bank internet şubesi şifremizi belirliyoruz. Şifre ve şifre tekrarı alanına kullanmak istediğimiz şifreyi giriyoruz. İleri dediğimizde işleminiz tamamlanmış olacaktır ve aşağıdaki gibi bir ekran gelecektir. Müşteri numaranız bildirilecektir artık tc kimlik numaranız ile veya müşteri numaranız ile birlikte oluşturduğunu finansbank internet şubesi şifreniz ile finasbank internet şubesine giriş yapabilirsiniz.

Şifre almak
Şifre almak

 

Bir sonraki yazımı akbank eft saatleri ilginizi çekebilir. Akbank eft saatleri yazımız için tıklayınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR?

Borç Kapatma Kredisi Kimlere Verilir?

Bankalarından kredi aldınız ve borçlarınızı artık ödeyemez duruma geldiniz veya kredi faizleri düştü. Bu nedenle …

8 yorumlar

  1. Finansbank dan memnun teşekkür ler

    • ıyı gunler hesabıbdakı vadelı vade sonu ve faız oranı gormıyorum ve sıksık sıfremı unutuyorum tabıkı o benım hatam bayramınızı kutlarımıyı gunler dılerım b can

  2. mehmet fatih yuksel

    şifrealma

  3. şifremi alamıyorum

  4. Bütün bilgileri doğru giriyorum fakat bilgiler yanlış diyor şifre alamıyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE