20 Ocak 2017 , Cuma
Anasayfa / Bankalar / Garanti Bankası EFT Saatleri 2015

Garanti Bankası EFT Saatleri 2015

EFT işlemlerinin belirli saatler arasında gerçekleştirildiğini artık biliyoruz. Bir çok bankanın EFT saatleri birbirinden farklıdır.

Bu yazımızda Türkiye Garanti Bankası EFT Saatlerini konu alacağız. Garanti bankasından internet bankacılığı, mobil bankacılık şube ve telefon bankacılığı kanalları ile eft işlemi gerçekleştirilebilmektedir.

Garanti Bankası EFT  2015 ‘de saat kaça kadar yapılıyor

Garanti Bankası EFT Saatleri 2015 yılında iş günlerinde 17:15‘e kadar gerçekleşmektedir. Garanti Bankasından 17:15’den sonra yapacağınız para transferleri alıcının banka hesabına bir sonraki iş günü ulaşacaktır.

Garanti Bankası EFT yaptım hesaba geçmedi? Ne yapmalıyım?

Çok nadir olsa da EFT saatleri içinde gerçekleştirdiğiniz eft işlemleri karşı hesaba ulaşamayabiliyor. Bu çok çok nadir karşılaşılan bir durumdur.  Bu durumda ilk olarak EFT yaptığınız banka olan garanti bankası ile görüşünüz işlemin başarılı gerçekleştiği bilgisini alınız. Gönderi hesap numarası ve alıcı adı soyadı eşleşmiyorsa bir kaç gün içinde para banka hesabınıza dönecektir.

ilginizi çekebilir : Garanti Bankası IBAN Sorgulama 2015İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR?

iş bankası e devlet şifresiz giriş

İş bankası e-devlet iş birliği ile şifresiz giriş

Gelişen çağa ayak uyduran devletimizin, bir çok işlemi hızlıca ve kolaylıkla yapabilmemizi sağlayan e-devlet hizmetini …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE