31 Mart 2017 , Cuma
Anasayfa / Genel / İş bankası e-devlet iş birliği ile şifresiz giriş

İş bankası e-devlet iş birliği ile şifresiz giriş

Gelişen çağa ayak uyduran devletimizin, bir çok işlemi hızlıca ve kolaylıkla yapabilmemizi sağlayan e-devlet hizmetini duymayanımız kalmamıştır. Bir çok işlemi gerçekleştirebileceğimiz edevlete girmek için ptt lerden şifre almak gerekiyordu.

Ancak belirlenecek şifre ile ilgili güvenlik önlemleri nedeniyle sürekli şifre unutan vatandaşlarımız vardı ve bende bunlardan biriydim. Her şifre unuttuğumuzda 10 TL ücretle yenisini alabiliyorduk önceleri daha sonraları şifremi unuttum adımı geliştirilmişti.Ancak sürekli şifremi unuttum işlemleri ile uğraştırdığı için yoğun eleştiri alan e-devlet girişinde devrim gibi bir uygulama gerçekleşti.

Artık iş bankası bu konuda ki tüm problemlerimizi bitiriyor. Yeniliklerin öncüsü olduğunu düşündüğüm iş bankasının e-devlet altyapısı ile entegre olması sayesinde , iş bankası internet şubenize giriş yaptığınız üst menüde yer alan e-devlet logosuna tıklayarak (aşağıdaki resimde görebilirsiniz) anında e-devlet şifresine ihtiyaç duymadan e-devlete giriş yapmış olabilirsiniz. Böylelikle iş bankası internet şubesi şifreniz ile e-devleti her zaman kullanabilirsiniz ve şifremi unuttum dertlerinden de kurtulabilirsiniz. Özellikle yurt dışında yaşayıp iş bankası bulunanların elçiliklerde uğraşmadan giriş yapmasına imkan veren bu büyük hizmeti iş bankası internet şubesinden yapabileceğiniz işlemlere bir yenisi daha eklenti ve bu konuda Türkiye’nin en başarılı internet bankacılığı sistemleri arasında yerini bir tık üste taşıdı.

iş bankası e devlet şifresi giriş
iş bankası e devlet şifresi giriş

Eğer iş bankası müşterisi iseniz ve henüz internet şubesi şifrenizi almadıysanız “İş bankası internet şubesi şifre alma” konulu yazımızdan internet şubesi şifrenizi nasıl alabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

E-devlet aracılığı ile yapabileceğiniz başlıca işlemler 
SGK Hizmet Dökümü, SGK Emekli Aylığı Bilgisi, Adalet Bakanlığı Dava Dosya Takibi, Vergi Borcu Sorgulama, Araç Sorgulama, Üniversite E-Kayıt, Mobil Hat Sorgulama, IMEI Kayıt, Askerlik İşlemleri gibi bir çok işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR?

Finansbank kredi kartı yapılandırma 2016

Finansbank Kredi Kartı Yapılandırma Deneyimi

Hepimizin haberlerde kredi kartı borçlarının 72 aya varan vade ile yapılandırabileceğini duyduğumuzda içimizde bir merak …

2 yorumlar

  1. nurcan öztürk

    hesabimda gelen giden para bilgileri lütfen

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE