30 Mart 2017 , Perşembe
Anasayfa / Bankalar / İş Bankası İnternet Şubesi Şifre alma 2015

İş Bankası İnternet Şubesi Şifre alma 2015

Türkiye’nin en köklü bankalarından biri olan Türkiye İş Bankası , internet işlemlerini kullanıma açmak artık çok kolay. Şubeye gitmenize gerek kalmadan bilgisayarınız başında internet bankacılığı şifrenizi alabilir ve internet şubenizi hizmete açabilirsiniz.

İş Bankası internet şifresi nasıl alınır?

www.isbank.com.tr adresinden iş bankasının resmi sitesine giriniz.

iş bank internet şifresi
iş bank şifre alma

Sağ üst tarafta gördüğünüz anında şifre yazısına tıklayınız. Tıkladığınızda yeni bir pencere açılacaktır ve şifre alma işlemlerinize o ekran devam edeceksiniz.

iş bankası internet şifresi alma
iş bankası internet şifresi alma

Birinci aşamada müşteri tipini seçiyoruz bireysel kullanıcılar için bireysel , kurumsal kullanıcılar için kurumsal.

iş bankası internet şifresi alma
iş bankası internet şifresi alma 2015

İkinci aşamada Müşteri numaranmız veya iş bankası müşteri numaranızı ve bankada kayıtlı olan cep telefonu numaramızı giriyoruz. Alttaki alana ise yan tarafta ki resimde olan sayıları giriyoruz.

iş bankası internet şifresi alma
iş bankası internet şifresi alma

Üçüncü aşamada ise bankada kayıtlı olan cep telefonumuza sms ile mobil onay kodu gönderilmiştir. Gelen şifre yer alan 6 haneli mobil onay kodunu yazıyoruz ve işleme devam ediyoruz.

is-bank-sifre-alma-2015Dördüncü aşamada ise iş bankası kredi veya bankamatik kartımızın numarasını , son kullanma tarihini güvenli m(cvv) kodunu (Kartın arka yüzünde imza bandında yer alan rakamların son 3 hanesi veya sadece 3 hane var ise o 3 haneli olan rakam) giriyoruz. Kartın atm şifresini son alana giriyoruz. Altta yer alan alanda internet bankacılığı işlemlerinde kullanmak istediğimiz şifreyi belirliyoruz. 6 haneli ve sadece rakamlardan oluşacak şifremizi girip devam tuşuna bastığımızda internet bankacılığı şifremiz oluşturulmuş oluyor.

Sonrasında bankanın ana sayfasından sağ üst köşede ki internet şubesi bölümünden bireysel veya kurumsal yazan alanlar girmek istediğiniz hesap tipine göre tıklıyorsunuz. Oluşturduğunuz internet bankacılığı şifresi ile internet şubesine giriş yapabilirsiniz.

Güvenliğiniz için banka sitesine her zaman www.isbank.com.tr yazarak giriniz.

İnternet bankacılığını daha güvenli kullanmak için izlemeniz gereken yollar için “internet bankacılığı daha güvenli kullanmanın yolları” konulu makalemiz yakında sizlerle.

 

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR?

Avea Findeks Kredi Notu Sorgulama

Avea ile kredi notu sorgulama

Daha önce kredi kayıt bürosu ile yapılan iş birliği sonucu Turkcell üzerinden kredi notu sorgulama …

2 yorumlar

  1. Banka ve bütün yapmakta olduğunuz bu ilgiye teşekkür ederim

  2. merhaba maltaya yabanci dil egitimi icin geldim internet sifremi unuttum ayni zamnda mobil kodu telefon oparatoru degistiginden biloko oimus alamiyorum telefonum yurt disina kapali sadece internet var hesap tutarimi ogrenmek ve sifre almak istiyom ilginize tesekkur ederim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE