31 Mart 2017 , Cuma
Anasayfa / Bankalar / İş bankası müşteri numarası öğrenme

İş bankası müşteri numarası öğrenme

Bankalar tüm müşterilerini kendi veri tabanlarına kayıt ettiklerinde onlara bir müşteri numarası vermektedir. Günümüzde artık müşteri numarasının yerini tc kimlik numarası almaktadır. Ancak önce ki yıllardan kalan uygulama gereği iş bankasında hala iş bankası müşteri numarası kullanılmaktadır.

İş bankası müşteri numaramı nereden öğrenebilirim?

İş bankası müşteri numaranız iş bankası bankamatik kartınızın , kredi kartınızın üzerinde yazmaktadır. Aşağıda ki örnekte bankamatik kartında müşteri numaranızı belirten alan kırmızı ile çizilmiştir.

İş bankası bankamatik kartı müşteri numarası
İş bankası bankamatik kartı müşteri numarası

Aynı zamanda kredi kartı ekstreniz de iş bankası müşteri numaranızı bulabilirsiniz. Ayrıca iş bankası internet şubesinden şifre almak işlemini tamamladığınızda giriş yaparken kullanacağınız müşteri numaranızı son ekranda size sunmaktadır. Bu işlemi nasıl gerçekleştirebileceğinizi öğrenmek istiyorsanız iş bankası internet şubesi şifre alma konulu yazımızı incelemek için tıklayınız.

Daha önce ki yıllarda internet şubesinde giriş için müşteri numarası bilmek şarttı ancak günümüzde kimlik numarası veya kart numaranız ile birlikte iş bankası müşteri şifrenizi kullanarak internet şubesine giriş yapabiliyorsunuz.

Tüm bunlara rağmen iş bankası müşteri şifrenize ulaşmanız gerekiyorsa ve kartınızdan bu bilgiyi edinemiyorsanız veya kartınız ulaşabileceğiniz bir durumda değil ise 0850 724 0 724 numaralı telefonu arayarak iş bankası müşteri temsilcisinden müşteri numaranızı öğrenebilirsiniz.

İş bankası müşteri numarası öğrenme işlemi bu kadar basittir. Masrafsız günler dilerim:)
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR?

Avea Findeks Kredi Notu Sorgulama

Avea ile kredi notu sorgulama

Daha önce kredi kayıt bürosu ile yapılan iş birliği sonucu Turkcell üzerinden kredi notu sorgulama …

5 yorumlar

  1. ahmet orazgeldiyev

    musderı numaram ogrenmek istiyorum katımın uzerindeki silinmiş

  2. 2009 yılındaki ortak hesabımın hesap numarasını istiyorum.

    • Yasemin hanım, hesap numaranızı ilgili banka şubenizden öğrenebilirsiniz. Eğer bankamatik kartınız duruyorsa kartın üzerinde de hesap numaranız bulunmaktadır.

  3. İş bankasından hesap açtırdım.neredeyse 1 ay oldu ama kartım hala gelmedi.İnterneten hesap numaramı ogrenemez miyim?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE