27 Nisan 2017 , Perşembe
Anasayfa / Bankalar / Odeabank Oksijen Hesap

Odeabank Oksijen Hesap

Türkiye’nin en yeni bankalarından odeabank Türkiye pazarına girdiği günden beri pazara yenilik getiren ürünler sunmaya devam ediyor. Bir çok bankanın hoşgeldiniz kampanyaları düzenlediğini hepimiz biliyoruz. Birde bankacılık sektörünün yeni modası haline gelen istediğiniz an para çekebildiğiniz ve vadenin bozulmadığı hesap türleri mevcuttur. Odeabank bu konuda büyük ve yerleşik Türkiye bankalarından geride kalmadığı gibi oksijen hesabı ismini verdiği hesap ile hem daha yüksek faiz veriyor ve daha önce yapılanların aksine Yüksek miktarda parası olana yüksek faiz, az parası olana az faiz mantığının aksine, birikimi daha düşük meblağlarda olan müşterine daha yüksek faiz vererek öne çıkıyor.

Oksijen Hesap Nedir?

Bilenler bilir önceden gecelik repolar vardı onun mantığı gibi düşünebiliriz. Oksijen Hesap, gün sonu bakiyesinin minimum 2.000 TL ve üstü için “1 gün vadeli ve temdit etmeyen” vadeli hesaba aktaran vadesiz bir hesap türüdür. Oksijen Hesap sayesinde, Odeabank standart gecelik faiz oranından daha yüksek faiz oranı ile paranızı en iyi yol ile değerlendirebilirsiniz. Gecelik vadeli mevduat olarak bağlanan bakiye, faizi ile beraber günlük olarak (hafta sonları için 3 günlük ve resmi tatillerde tatil gün sayısı kadar olmak üzere) vadesiz hesaba aktarılacağından, kazanmış olduğunuz faizi de günlük değerlendirme fırsatına sahip olursunuz.

Oksijen Hesaba nasıl başvurabilirsiniz?

Eğer odeabank müşteri iseniz, odeabank internet şubesinden , telefon çağrı merkezinden ( 444 8 444 ) ve odeabank şubelerinden oksijen hesabına başvurabilirsiniz. Eğer hali hazırda odeabank müşteri değilseniz, en yakın odeabank şubelerini ziyaret etmeniz gerekecektir. Oksijen Hesap başvurunuzu Odeabank Şubeleri, Odeabank Mobil Şube , Odeabank İnternet Şubesi ve 444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Vadesiz hesabınızın olmaması durumunda Odeabank Şubelerini ziyaret ederek Oksijen Hesap’a başvurabilirsiniz.

Belirtilmesi önemli olan bir kaç noktadan bahsedelim. Oksijen hesap ile sadece Türk Lirası birikimlerinizi değerlendirebilirsiniz. Ve birikim tutarınıza göre değişen faiz oranları vardır.
Odeabank Oksijen Hesap faiz oranları tablosu

Birikim Tutarı – Faiz Oranı

2.000 – 50.000 TL arası%12,00En az +%2 fazla faiz oranı*
50.001 – 100.000 TL%11,25
100.001 – 250.000 TL arası%9,50
250.001 – 500.000 TL arası%9,00
500.001 ve üzeri%7,50

Kaynak : http://www.odeabank.com.tr/tr-TR/kampanya/Sayfalar/oksijen-hesaptan-gunluk-12-faiz-orani-308.aspx

Ingbank ‘ın alternatifi turuncu hesap ile ilgili yazımız ilginizi çekebilir ING turuncu hesap nedir?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR?

Borç Kapatma Kredisi Kimlere Verilir?

Bankalarından kredi aldınız ve borçlarınızı artık ödeyemez duruma geldiniz veya kredi faizleri düştü. Bu nedenle …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE