19 Ocak 2017 , Perşembe
Anasayfa / Banka Hesapları / Ziraat Bankası Genç Bankkart

Ziraat Bankası Genç Bankkart

Yeni vizyonu ile çağı yakalamak adına güzel atılımlarda bulunan Ziraat Bankası , Bir çok bankanın uzun yıllardır hizmet verdiği gençlere ve özellikle üniversite öğrencilerine kredi kartı vermeye başladı. Ziraat Genç Bank kart hem bankamatik kartı hemde kredi kartı özelliklerine sahip. KYK’dan kredi veya burs alan öğrencilere yönelik çıkarılan bu kart ile KYK ödemeleriniz bu hesabınıza yatırılıyor.

Üniversite öğrencisine kredili mevduat hesabı 

Ziraat bankası hesabında para olmadığında da faizsiz/masrafsız 300 TL ekstra alışveriş fırsatı sunan Harçlık Avans’ı sunuyor. Harçlık avans aslında gelir sahibi müşteriler için sunulan kredili mevduat hesabı ile aynıdır(Kredili mevduat Hesabı Nedir? Konumuzu inceleyebilirsiniz).
Tek fark üniversite öğrencilerine sundukları bu hizmetten herhangi bir ücret veya faiz alınmıyor. KYK Burs veya kredi ödemeniz sürdüğünce bu avans hesabınızı kullanabilirsiniz.

Genç Bankkarta Nasıl Başvurabilirim?
Genç Bankkart’a hemen başvurmak için GENC BANKKART yaz, 4747’ye gönderebilirsiniz.

Genç bankkart ile internetten alışveriş yapabileceğiniz gibi aynı zamanda temassız ödeme özelliği sayesinde ödemelerini paypass ile yapabilirsiniz. Bu işlem türünde şifre kullanılmadığı için harcama üst sınırı 50 TL’dir.

Genç Bankkart’ın herhangi bir kart ücreti yoktur. Bankacılık hizmetlerinin bu kadar masrafsız ve faizsiz kullanabileceği başka bir ürün yoktur. Bu nedenle üniversite öğrencileri için en avantajlı kart Genç Bankkarttır.İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR?

qnb-nedir? QNB finanbank

QNB Nedir? Finansbank’ı kim satın aldı?

Bildiğiniz üzere finans bank yeni reklamlarını qnb Finansbank olarak yapmaya başladı. Peki Finansbank’ın adı neden …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE