BKM Express Nedir? Neden ve Nasıl kullanılmalıdır?

BKM Express Nedir? Neden ve Nasıl kullanılmalıdır?
5 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 228 kez okundu.

Türk insanının internet üzerinden kredi kartlı işlemlere olan ön yargısının bir sonucu olarak Türkiye pazarına özgü olarak BKM(Bankalararası Kart Merkezi) tarafından geliştirilen ve online  demelerde kredi kartı numaranızı ve diğer detayları alışveriş yaptığınız firma ile paylaşmadan alışverişini online olarak kredi kartınızla tamamlamanıza olanak sağlayan bir sistemdir. BKM Express Nedir  ücretsiz hızlı kolay ve en güvenli ödeme yöntemlerinden birisidir.

BKM Express Sistemini neden kullanmayalıyız ?

Hem Müşteri , hem üye iş yeri için avantajları ayrı ayrı sıralamak gerekirse..

Müşteri için avantajları :

1-Ücretisizdir. BKM Express kullanımı için herhangi bir ücret ödemezsiniz.
2-Güvenlidir. Kartlarınızı BKM Express’e tanımlarken kart numaranızın tamamını, son kullanma tarihini ve cvv kodunu (arkada yüzünde ki 3 haneli kod) girmezsiniz.
3- Kredi kartı ve banka kartlarınızı BKM Express’e kaydedip yanınızda taşımaya gerek kalmadan internet alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.
4- Dönemsel olarak düzenlenen kampanyalar ile indirimli alışveriş yapabilirsiniz.

Üye İşyerleri(Tüccar) İçin Faydaları:

1- BKM Express ücretizdir, BKM Express sistmeini kullanmak için herhangi bir ek ücret veya komisyon ödemezsiniz.
2- Sizin mevcut sanal POS’unuzu kullandığı için ayrı bir sanal POS başvuru süreci gerektirmez
3- Güven vericidir. Sitenize kart bilgilerini girmekten çekinen kullanıcılarınız varsa bu kullanıcıları da kazanmış olursunuz.

BKM Express ‘e kayıt olmak için tıklayınız.

Mobil alışver veriş siteleri içinde desteği bulunan bkm express için i-tunes ve google playden bkm express mobil uygulamasını da indirebilirsiniz.

BKM üyesi internetten alışveriş siteleri için :BKM Üye Siteleri 2017

BKM üyesi mobil alışveriş siteleri için :BKM Mobil alışveriş siteleri

BKM Üyesi bankalar : AKBANK , ALBARAKA ,BANK ASYA, DENİZBANK, FİNANSBANK, GARANTİ BANKASI, HALKBANK, HSBC, ING BANK, KUVEYT TÜRK, ŞEKERBANK, TEB,
TÜRKİYE FİNANS, TÜRKİYE İŞ BANKASI, VAKIFBANK, YAPI KREDİ ve ZİRAAT BANKASI’dır. Detaylı bilgi için : BKM Express üyesi bankalar

BKM Express ile para göndermek mümkün mü?

Evet, Tanıdıklarınızın cep telefonu numarasına para gönderebilirsiniz. BKM Express’in internet sitesi ve mobil uygulamaları aracılığı ile yapılan bütün işlemler  ücretsizdir ancak bankanız ayrı para gönderim ücreti talep edebilir.

Bir önceki yazımız olan Odeabank Oksijen Hesap başlıklı makalemizde odebank, odeabanka oksijen hesap ve günlük faiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git