Cardfinans Go Üniversiteliye özel kredi kartı

Cardfinans Go Üniversiteliye özel kredi kartı
6 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 480 kez okundu.

Finansbank’ın geniş yelpazeli kredi kartı seçeneklerinden bir tanesi de cardfinans go’dur. Her müşteri grubu için farklı kart ve çeşitli avantajlar sunan finansbank cardfinans go ile 26 yaş altı gençlere ve üniversite öğrencilerine ulaşmayı hedeflemektedir.

Cardfinans go ile Üniversite öğrencilerin kredi kartı veren bankalardan biride finansbanktır. Cardfinans go’nun öğrenciler sunduğu çeşitli avantajlar vardır. Her kart kendine özgü avantajları barındırsa da cardfinans go özellikle gençlere yönelik kampanyaları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Bu kampanyalardan biri eğitim,kırtasiye harcamalarında fazladan taksit seçeneğidir. Dönemsel kampanyalara göre değişkenlik gösterse de bu sektörlerde her zaman fazladan taksit seçeneği sunarak doğru kitleye doğru kampanya stratejisini başarıyla uygulamaktadır. Ayrıca 7 takside kadar taksit sunulan tüm iş yerlerinde cardfinans go’lulara özel +2 taksit seçeneği de mevcuttur. Temassız kart özelliği ile 50 TL altında harcamalarını pin girmeden kartını gösterip geçerek ödeye biliyorsun ve finansbank bu kart için sizden ayrıca bir paypass kart parası talep etmiyor. Ayrıca her ay cardfinans go kart ile en az 1 alışveriş yaparsan hesap işletim ücreti de ödemezsin! Bir çok öğrencinin aklında ki hesap işletim ücretini ne zaman keserler kaygısını da ortadan kaldıran güzel bir uygulamadır.
Cardfinans go card’ın asgari tutarını ödediğin sürece kalan tutarın 150 TL sine kadar nakit çekim veya alışverişlerin için faiz ödemezsin. Ancak nakit avans işlemlerinde faiz alınmayacak olsa da nakit çekim işlem ücretlerinin alınacağını unutmayınız. ( Dip not: Cardfinans go’nun ve diğer tüm kartların asgari ödeme oranının nasıl hesaplandığını öğrenmek için Kredi Kartı Asgari Ödeme Tutarı Nedir? Nasıl Hesaplanır ? Konulu makalemizi inceleyerek asgari ödemenizin ne kadar geleceğini öğrenebilirsiniz. ). Kredi kartım olunca çok harcama yapıyorum kendimi kontrol edemiyorum diyenlere de biri beni durdursun servisi var ve bu servis ile harcama uyarı sistemine istediğin tutarlar için alarm kurabilirsin.

Peki cardfinans go ya kimler başvurabilir?

18-26 Yaş arası üniversite öğrencisi veya çalışan herkes başvurabilir.

Cardfinans go ile internetten ve telefondan alışveriş yapabilir miyim?

Evet cardfinans go bir kredi kartıdır ve internetten , mail order yoluyla veya telefonla işlem yapabilirsiniz.

Cardfinans go Limiti ne kadar ?
Cardfinans go limitiniz kişisel olarak belirlenecektir, herkese farklı limit verilebilmektedir. Ancak cardfinans go card genellikle 500 TL ile 1000 TL arasında bir limit ile açılmaktadır, ilerleyen zamanda ödeme performansınıza göre şekillenmektedir.

Bir önceki yazımız olan Kredi kartı asgari tutar ödenmezse ne olur? başlıklı makalemizde kredi notu, kredi kartları ve kredi kartı asgari ödeme hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git