Denizbank EFT Ücretleri 2017

Denizbank EFT Ücretleri 2017
21 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 168 kez okundu.

Denizbank EFT Ücretleri 2017 – SberBank’ın satın alması ile birlikte Türkiye pazarında rekabetçiliğini hissettirmeye başlayan denizbank bir çok alternatif kanal ile bankacılık hizmetleriniz sürdürmektedir.

Havale ve eft ücretlerini her banka da olduğu gibi denizbank’ta bankacılık kanallarına göre belirlemiş durumda. Şubeden yapılan eft işlemlerim için denizbank eft ücretleri 36.00 TL ile 480.00 TL arasında değişmektedir. Günümüzün şartları düşünüldüğünde artık zaten şubelerden eft işlemi yapmanın hiç bir akıllı yanı bulunmamaktadır.

[symple_heading style=”” title=”Denizbank EFT Ücretleri” type=”h2″ font_size=”” text_align=”left” margin_top=”30″ margin_bottom=”30″ color=”undefined” icon_left=”” icon_right=””]

Deniz bank internet şubesinden eft ücreti ise 1.80 TL olarak belirlenmiştir.

Deniz bank mobil şubeden eft ücreti ise 0.90 TL olarak belirlenmiştir.

Denizbank telefon bankacılığından eft ücreti ise hesaba eft olduğunda 14.00 TL isme olduğunda 24.00 TL olarak belirlenmiştir.

Denizbank atmden eft ücreti 6.00 TL dir.

Her zaman olduğu gibi mobil bankacılık veya internet bankacılığından yapacağınız işlemlere çok daha düşük ücret ödeyeceğiniz kesin. Ancak çeşitli sebepler ile internet ve mobil bankacılık kullanmıyorsunuz denizbank’tan eft işleminizi atm den yapmanız göreceli olarak daha düşük ücret ödemenize olanak sağlayacaktır.

Sayfamızda belirtilen ücretler 21 Temmuz 2015 tarihinde denizbank resmi sitesinden alınan denizbank eft ücretleri dir. Güncel denizbank eft ücretlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git