E-devlete ing bank’ta katıldı

E-devlete ing bank’ta katıldı
13 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 325 kez okundu.

E-devlete internet bankacılığı üzerinden giriş sağlayan bankaların arasına bir yenisi olan ing bank ta katıldı.
Daha önce iş bankası, denizbank , garanti bankası ve yapı kredi bankası internet şubelerinden e-devlet uygulamasına şifresiz giriş olanağı sağlamıştı. İLgili bankaların e-devlete erişim sistemlerinin ve aşamalarının anlatıldığı yazımızı buradan okuayabilirsiniz.

İngbank’ta müşterine bu hizmeti sunmak için bizim önceki yazımızı yazdığımız günlerde kolları sıvamış olacak ki bir diğer e-devlet geçişi sağlayan banka olarak bu kulvarda yerini aldı.

www.ingbank.com.tr adresinden internet şubenize giriş yaptıktan sonra üst menüde e-devlet kapısı linkine tıklayıp açılan sayfa da

” e-Devlet Kapısı’na erişim sağlayabilmeniz için TC Kimlik Numaranızın e-Devlet Kapısı’na girilmesi gerekmektedir. ‘Evet’ butonunu tıkladığınızda ayrıca TC Kimlik Numaranızı girmenize gerek kalmadan Bankamız sisteminde kayıtlı TC Kimlik Numaranızla e-devlet Kapısı’na girişiniz sağlanacak ve e-Devlet Kapısı’ndan size ait bilgilere ulaşabileceksiniz. Yeni bir pencerede açılacak olan e-Devlet Kapısı ING Bank A.Ş. ile ilişkili değildir. Detaylı bilgi ve sorularınız için turkiye.gov.tr adresini ziyaret edebilir veya 160’ı arayabilirsiniz.

e-Devlet Kapısı’na giriş yapmak istiyor musunuz?

yazısının sağ alt köşesinde bulunan evet butonuna tıklayarak e-devlete şifresiz olarak giriş yapabileceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Döviz olarak ihtiyaç kredisi çekilebilir mi? başlıklı makalemizde döviz ile kredi, döviz kredisi ve dolar ile kredi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git