En Avantajlı Mil Kartları 2017

En Avantajlı Mil Kartları 2017
4 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.723 kez okundu.

En Avantajlı Mil Kartları 2017 – Bankalar kullanıcılarını daha fazla kart kullanımını sağlamak ve yeni müşteriler edinmek amacı ile oldukça fazla kampanya ve kart özelliği sunuyorlar. Bu şekilde kullanıcılar da çalışmak istedikleri bankaları ve kullanmak istedikleri kredi kartlarını kendi çıkarlarına uyacak şekilde seçerek yararlanma imkânına sahip oluyor.

Kredi kartı kullanımı doğru ve ideal şekilde kullanıldığında herkes için oldukça avantajlı ve özellikli bir bankacılık ürünüdür. Bu ürünler farklı faiz oranları ve farklı puan avantajları ile kullanım kolaylığını sizlere sunmaktadırlar. Bu şekilde en ideal kullanım avantajlarını size sunan bankaların kartlarından sizlerde yararlanabilirsiniz.

Bankaların Mil Kredi Kartları

Vakıfbank Milplus kredi kartı sayesinde farklı avantajları da yakalamanız mümkün oluyor. Biriken puanlarınız ile uçak bileti alabilir, eksik kalan puanlarınız için avans puan kullanabilir, Word üye işyerlerinin kartınıza sunduğu tüm özelliklerden aynı şekilde yararlanabilirsiniz. Bunun yanında nakit avans ve taksitli avansı da kartlarınızdan çekebiliyorsunuz. Ayrıca kredi kartınızı yurt dışında kullandığınızda sizlere öteleme ya da taksitlendirme imkânı da tanıyan bir karttır.Vakıfbank Milplus Uçuş Kartı konulu makalemizde tüm detayları bulabilirsiniz.

Yapı Kredi bankasının özel olarak kullandığı adios Kredi Kartı ile sizlerde farklı olacaklardan yararlanabilirsiniz. Özellikle seyahat çok eden birisi için oldukça fazla avantaj sunmakta. Farklı bir uygulama üreten adios kart tüm seyahat biletlerinizde puanlarınızı kullanabileceğiniz özel bir kart. Biriken puanlarınız ile hava, deniz ve kara seyahatlerinizde tüm biletlerinizi adios puanlarınız ile alabiliyorsunuz. Ayrıca Word özelliği de bulunan kart ile yurt içinde ve yurt dışında puan toplama, taksitlendirme ve öteleme işlemleri de yaptırmanız mümkün. Adios kart avantajları konumuzda adiso kart ve avantajları ile ilgili detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Akbank‘ın kullanıcılarına özel sunduğu wing kredi kartı sayesinde yine uçak biletleriniz Lounge hizmetleri gibi özel avantajlara sahip olabiliyorsunuz. Bu şekilde hem harcamalarınızda kartınızdan yararlanıyor hem de puan biriktirmiş oluyorsunuz. Biriken puanlarınızı ise istediğiniz seyahatinizde bilet almak için kullanabiliyorsunuz. Wings kart ile ilgili detayları için ilgili konuyu incelemenizi öneririm.

DenizBank‘ın farklı bir uygulaması olan Miles and More aslında tam bir kredi kartı değil. Miles and Mode Lutfhansa şirketine ait olan bu uçuş planı kartı farklı şekilde işliyor. Normal limitinizi sadece kredi kartı şeklinde kullanırken, taksitlendirme ya da öteleme imkânına sahip değilsiniz.

İş Bankası kredi kartı uygulaması olan maximiles maximum kart özellikleri sunan ve oldukça etkin bir kredi kartı. Tüm alışverişlerde kredi kartınızdan maxipuan toplarken topladığınız puanları maximile aktarabiliyor ve bu şekilde uçak bileti satın alabiliyorsunuz. Avans mil uygulaması da bulunan bu kart, yurtdışında da sizlere özel hizmetler sunuyor. Yurt dışında özel sigortalı oluyor, valizinizi ya da kartınızı kaybettiğinizde sizlere hemen kurye ile 5000 USD’ye kadar sigorta ödemesi yapılıyor ve seyahatiniz kısıtlanmadan devam etmiş oluyorsunuz. Maximiles ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Pegasus Hava Yolları’nın kendi bünyesinde çıkardığı pegasuskart özel ve farklı bir kredi kartı. Farklı kampanyalar ve uygun uçak bileti imkânı sunan kredi kartı ayda 2.000 TL harcama yaptığınızda 3 bilet bedava veriyor. Pegasus Plus kart ile kontenjan sınırı olmadan özel uçuş imkânlarından yararlanabiliyorsunuz. Tüm işlemlerinizi sadece cep telefonu ile yapabileceğiniz bu özel kart sayesinde Pegasus Hava yollarına ait uçuşlarda bol bol özel indirimler ve kampanyalar ile karşılaşabilirsiniz. Ayrıca kredi kartında acil nakit ihtiyaçlarınız için acil nakit avans özelliği de bulunuyor.

Bir önceki yazımız olan Vakıfbank Milplus Uçuş Kartı başlıklı makalemizde vakifbank, en avantajlı uçuş kartı ve uçuş kartları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git