Finansbank EFT Ücretleri 2017

Finansbank EFT Ücretleri 2017
9 Mart 2015 tarihinde eklendi, 224 kez okundu.

Finansbank EFT Ücretleri 2017 – EFT işleminin bankalar arası para transferi olduğunu ve Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası aracılığı ile gerçekleştiğini biliyoruz. Bankaların büyük bir çoğunluğu EFT işlemlerinden ücret almaktadır.

Finansbank EFT ücretleri 2017 yazımızda Finansbank’ın hangi kanallardan ne kadar EFT ücreti aldığını anlatacağız. Her bankada olduğu gibi şubeden gerçekleştiren işlem en fazla masraf alınan işlemdir. Bu nedenle para transferlerinde banka şubesi yerine en azından ATM kullanmak (ki internet ve mobil bankacılık her zaman daha da uygun olacaktır.)

Finansbank şubelerinden diğer bankalara para gönderme işlemi maksimum. 15.00 TL olarak belirlenmiştir.

Finansbank İnternet Şubesinden yapacağınız EFT işlemleri 3.25 TL sabit ücretle ücretlendirilmektedir. Ancak Finansbank geç EFT adı altında 16:00‘dan sonra gerçekleştirilen EFT işlemleri için 6.00 TL ücret talep etmektedir.

Mobil şubeden yapılan EFT işlemleri için 2.00 TL sabit ücret vardır.

Çağrı merkezi ve telefon bankacılığı ile yapılan EFT işlemleri 12.50 TL ile ücretlendirilmektedir.

ATM’den yapılan Finansbank EFT ücreti ise 5.00 TL ‘dir.

Ayrıca finans bankın şubesiz bankacılık seçeneği olarak sunduğu en para sistemi ile EFT işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Enpara.com’ üzerinden yapılan tüm eft işlemleri ücretsizdir.

Hangi banka olursa olsun Mobil ve internet bankacılığı kanalları ile havale ve eft işlemlerinizi gerçekleştirmeniz her zaman için daha az masraflı olacaktır. Sizde bir an önce bankanızın internet şubesi şifrenizi alın ve düşük masraflı hatta bazı bankalar için masrafsız olarak havale ve eft işlemlerinizi gerçekleştirin.

Enpara kullanımı ile ilgili detaylı yazımız yakında sizlerle.

Kaynak : http://www.finansbank.com.tr/bankacilik/para-aktarma.aspx (İlgili fiyatlat 9 mart 2015’de  finansbank’in kendi sitesinden alınmıştır.)

Garanti bankası EFT Ücretleri 2017 için tıklayınız

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git