Finansbank Enpara

Finansbank Enpara
29 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 563 kez okundu.

En parayı incelemeden önce digital banking yani dijital bankacılığın ne olduğu üzerine biraz giriş yapmakta fayda var.

Dijital bankacılık Nedir?

Fiziksel banka şubelerini kullanmayan, bu şekilde şube kirası, elektrik su , ofis malzemeleri ve personel giderlerden kurtulan ve bunu ücretsiz işlem yüksek faizli mevduat hesabı seçeneği sunmak ve daha düşük faizle kredi sunmayı amaçlayan bankacılık türüdür. Burada en önemli nokta belirli bir bankanın hizmeti olsa bile şubelerde işlem yapmanıza izin verilmez.

Finansbank Enpara Nedir?

Finansbank Türkiye’de ilk olarak dijital bankacılığı enpara olarak sektöre kazandırdı. Enpara.com internet sitesinden hizmet veremeye başlayan finansbank’ın bu dijital bankacılık ürünü bir çok kullanıcı tarafından oldukça sevildi ve daha sonra (Cepteteb , yapı kredi nuvo vb.) uygulamalar ile diğer bankalar tarafından da girilen bir pazar haline gelmiştir. Öncülüğünü finansbank’ın yaptığı bu sektörde en fazla tecrübeye sahip olan şüphesiz ki finansbank’tır.

Enpara.com hangi kanallardan hizmet vermektedir?

Enpara internet şubesi, telefon şubesi, cep şube ve atm kanalları ile müşterilerine hizmet vermektedir. Enpara ile yapacağınız tüm işlemler şubeye gitme ihtiyacınız olmayacak şekilde tasarlanmıştır. Enpara eft saatleri saat 09:00 ile 17:15 arasındadır ve ücretsizdir. Ayrıca hesap işletim ücreti de ödemezsiniz. Daha yüksek faiz oranlarıyla mevduatınızı değerlendirebilir ve daha düşük faiz oranları ile tüketici kredisi çekebilirsiniz.

Enpara’nın güncel faiz oranları ile ilgili bilgi buradan alabilirsiniz.

Enpara’ya nasıl başvurabilirim?

Enpara başvurunuzu https://www.finansbank.enpara.com/basvuru/yeni-basvuru-1-1.aspx adresinden anında internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Daha sonra en para yetkilisi sizinle irtibata geçecek ve size en para müşteri olmak için gerekli belgeleri imzalatmak için gelmek üzere randevu talep edecektir. Daha sonrasında ilk enpara hesabınız açılmış olacaktır. Bu noktadan sonra enpara internet şubesinden istediğiniz kadar vadeli/vadesiz hesap açabilir, en card başvurusunda bulunabilir, para transfer işlemlerinizi ve aklınıza gelen diğer tüm bankacılık işlemlerinizi zahmetsizce gerçekleştirebilirsiniz.

Enpara'nın kredili mevduat Hesabı

En Paradan , Ekpara!

Enparanın Ekparası(Kredili Mevduat Hesabı) 

Dijital bankacılık ihtiyaç kredisi , vadeli/vadesiz hesap ve kredi kartı seçenekleri sunulurken finansbank enparasından kredili mevduat hesabı yani enparanın deyimi ile ek para hesabını ilk uygulayan banka olarak yine sektöre öncülük etmeyi sürdürmektedir.

Havale Eft Ücreti almayan diğer bankalar ile ilgili bilgiye Havale Eft Ücreti almayan bankalar başlıklı yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan ING Günlük Paket Hesap Avantajları başlıklı makalemizde eft ücreti almayan bankalar, hesap işletim ücreti almayan bankalar ve ing günlük paket hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git