Finansbank Online Kredi

Finansbank Online Kredi
13 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 406 kez okundu.

Hemen her işlemin şubeye gitmeden yapılabildiği günümüzde artık kredi çekmek için dahi şubeye gitmeye gerek kalmıyor. Finansbank müşterileri için sunulan online kredi ile hiç bir belgeye ihtiyaç duymadan nasıl kredi alabileceğinizi anlatacağız.

Online Kredi Başvurusu nasıl yapılır?

Finansbank müşterileri, finansbank internet şubesinden veya cep şubesinden krediler adımından hemen başvuru yapabilirsiniz. Şubeye gitmeden, sıra beklemeden başvurunuzu yapabilirsiniz ve kredinizin onaylanması durumunda kredi anında hesabınıza yatırılır.

Online krediye başvurmak için hangi evraklar gerekir?

Hiç bir evrak gerekmez! Online olarak formu doldurur ve kredi başvurunuzu yaparsınız işte hepsi bu kadar kolay.

Hafta sonu ve resmi tatillerde online kredi kullanabilir miyim?

Evet, sistem tamamen otomatik olduğu için hafta sonları ve resmi tatil günlerde yapacağınız kredi başvurularınız sistem tarafından değerlendirilir ve onaylanması durumunda 7 gün 24 saat anında finansbank banka hesabınıza yatırılır.

Online kredi ile ne kadar kredi kullanabilirim?

Finansbank online kredi başvurusu kredi limitleriniz dahilinde değerlendirilecektir. Minumum 1.000 TL ile Maksimum 30.000 TL arasında ki tutarlar için kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Finansbank online kredi faiz oranları nasıldır?

Şube üzerinden yapılan kredi başvurularına kıyasla her zaman daha uygun faiz oranına sahip olacaktır. 13 Ağustos 2015 itibariyle %1.22 faiz oranı sunmaktadır.

10.000 TL online kredi kullandığınızda 24 ay vade ile 497 TL aylık kredi ödemeniz olacaktır ve 52.50 TL gibi küçük bir kredi tahsis ücreti kesilecektir.
20.000 TL online kredi kullanımı 36 ay vade ile ödeneceğinde aylık 719 TL ye tekabül etmektedir. 105 TL kredi tahsis ücretine tabidir. Şubeden yapacağınız kredi başvurularına kıyasla daha uygun faiz oranları ile ve hiç bir bürokratik işlem ile ulaşmadan anında alabileceğiniz finanbank online kredi ile bir çok iş yükünden kurtulabilirsiniz.

Ayrıca iş bankası hızlı kredi’de iş bankasının müşterilerine sunduğu anında kredi hizmetidir. İş bankası hızlı kredi ile ilgili yazımız ilginizi çekebilir.

Bir önceki yazımız olan kredi ödemesi gecikirse ne olur? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git