Garanti Bankası EFT Saatleri 2017

Garanti Bankası EFT Saatleri 2017
7 Mart 2015 tarihinde eklendi, 442 kez okundu.

EFT işlemlerinin belirli saatler arasında gerçekleştirildiğini artık biliyoruz. Bir çok bankanın EFT saatleri birbirinden farklıdır.

Bu yazımızda Türkiye Garanti Bankası EFT Saatlerini konu alacağız. Garanti bankasından internet bankacılığı, mobil bankacılık şube ve telefon bankacılığı kanalları ile eft işlemi gerçekleştirilebilmektedir.

Garanti Bankası EFT  2017 ‘de saat kaça kadar yapılıyor

Garanti Bankası EFT Saatleri 2017 yılında iş günlerinde 17:15‘e kadar gerçekleşmektedir. Garanti Bankasından 17:15’den sonra yapacağınız para transferleri alıcının banka hesabına bir sonraki iş günü ulaşacaktır.

Garanti Bankası EFT yaptım hesaba geçmedi? Ne yapmalıyım?

Çok nadir olsa da EFT saatleri içinde gerçekleştirdiğiniz eft işlemleri karşı hesaba ulaşamayabiliyor. Bu çok çok nadir karşılaşılan bir durumdur.  Bu durumda ilk olarak EFT yaptığınız banka olan garanti bankası ile görüşünüz işlemin başarılı gerçekleştiği bilgisini alınız. Gönderi hesap numarası ve alıcı adı soyadı eşleşmiyorsa bir kaç gün içinde para banka hesabınıza dönecektir.

ilginizi çekebilir : Garanti Bankası IBAN Sorgulama 2017

Bir önceki yazımız olan İş Bankası İnternet Şubesi Şifre Alma başlıklı makalemizde iş bank internet şubesi, işbank internet şifresi alma ve işbank internet şubesi şifre almak hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git