Garanti Bankası IBAN Sorgulama 2017

Garanti Bankası IBAN Sorgulama 2017
1 Mart 2015 tarihinde eklendi, 85 kez okundu.

Garanti Bankası IBAN Sorgulama 2017 Bankalararası para transferlerinde IBAN kullanımı gün geçtikçe yaygınlaşmaktadır. Türkiyenin öncü bankalarından Garanti Bankasının IBAN sorgulama işlemi internet sitesi üzerinden yapılabilmektedir. Bankalararası para transferlerini IBAN kullanarak yapmak müşteriler açışından her zaman daha avantajlı olacaktır.

Bankalararası Para transfer işlemi olan EFT ‘lerde para sadece hesap numarasına işlenez, aynı zaman alıcının adı soyadının da göndericinin bildirdiği ad soyad ile eşleşmesi gerekir. Bu nedenle yanlış kişinin hesabına para transferi pek de mümkün değildir.

Garanti Bankası IBAN Sorgulama nasıl yapılır?

Garanti Bankası IBAN Sorgulama Ekranı

Garanti Bankası IBAN Sorgulama Ekranı

Garanti bankasından iban numaranızı öğrenmek veya garanti bankasına EFT ile para göndereceksiniz göndericinin şube kodu ve hesap numarası bilgisine sahip olmanız gerekir. Yukarıda ki resimde olan sayfaya buradan ulaşıp garanti bankası iban numarası sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.  Resimdeki şube kodu alanına şube kodunu yazınız (Eğer garanti bankası şube numaranızı bilmiyorsanız şube kodları  linkine tıklayarak garanti bankası şube kodunuzu öğrenebilirsiniz.) Hesap numarası alanına hesap numarasını yazarak tamam tuşuna basınız . Garanti bankası IBAN numaranız ekrana gelecektir.

Not: Linki verilen sayfadan sadece Garanti Bankası IBAN sorgulaması yapılabilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git