Garanti Bonus Kredi Kartı Limit Arttırma

Garanti Bonus Kredi Kartı Limit Arttırma
30 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 7.776 kez okundu.

Kredi kartı günlük hayatın vazgeçilmez vazgeçilmez parçalarından biri halini almıştır. Yaptığımız alışverişlerin büyük bir çoğunluğunu kredi kartı ile gerçekleştiriyoruz. Harcamalarımızda nakit kullanımı sürekli azalmaktadır. Puan kazandıran kartların ilklerinden olan garanti bonus kart yine Türkiye’de en çok kullanılan kartlardan biri halini almıştır. Ayrıca taksit seçenekleri ile bizlere büyük ödeme kolaylığı sunan kredi kartları cüzdanımızda önemli bir yere sahip oluyor. Ancak taksitle alınacak yüksek rakamlı ürünler için kredi kartı limitimizin de yüksek olması gerekiyor. Kredi kartı limitinin bilinçli kullanılması durumunda ne kadar yüksek olursa kart sahibine o kadar avantaj sağlayacaktır.  Kart sahipleri kredi kartı limitlerini yükseltmenin yollarını ara olmuştur. Bu yazımızda sizler için garanti bonus kredi kartı limit arttırma işlemini nasıl yapabileceğinizi konu alıyoruz.

Garanti bonus kart limiti arttırmak için ne yapabilirim?

Garanti bankasına kredi kartı limitinizi arttırmak için bir çok farklı kanaldan başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru yapacağınız kanalın limitinizin arttırılıp arttırılmayacağı ile hiç bir ilgisi olmayacaktır. Sizin için en kolay ve pratik olan yöntemle garanti bankasına kredi kartı limit arttırım talebinde bulunabilirsiniz.

Garanti bonus sms ile limiti arttırma talebi : Bu işlem için garanti bankasında kayıtlı olan cep telefonu numaranızdan 3340 ‘a sms atmanız gerekmektedir. Artır, Limit arttırmak istediğiniz kredi kartının son 6 hanesini ve aylık belgelenebilir net geliriniz aralarında birer boşluk bırakacak göndermeniz gerekmektedir. Yurt dışındayken kredi kartı limit artırımı yapmak isterseniz 0533 752 3340 numarasına aynı sms i atabilirsiniz. Örnek sms şu şekilde olmalıdır -> (ARTIR 2000 353010 5000)

Garanti bankası internet şubesinden kredi kartı limit arttırma işlemi : Garanti bankası internet şubesinden giriş yaptıktan sonra kredi kartları bölümünde limit arttır adımını kullanarak online limit arttırım talebinde bulunabilirsiniz.

Garanti bonus atmden bonus kart limiti arttırmak : Garanti paramatiklerden kartınızla pininizi girdikten sonra limit işlemleri menüsünden limit arttırım talebinde bulunabilirsiniz.

Garanti bankası şubeden bonus kart limiti arttırmak : Herhangi bir garanti bankası şubesine giderek garanti bankası bonus kartınızın limitini arttırabilirsiniz.

                                                Garanti Bonus Kredi Kartı Limit Arttırma

 

Garanti kredi kartı limit sorgulama

Kredi kartınızın limitini sorgulamak için yapmanız gereken çok kolay.

 • Cep telefonunuzda 3340 mesaj yola yarak anında  limitiniz sorgulayabilirsiniz.
 • Mesaj kısmına bilgi yazarak göndermelisiniz.
 • Kalan Kullanım limitinizi görebilirsiniz
 • Birikmiş Borcunuzu görebilirsiniz
 • O an içinde bulunduğunuz dönem borcunuzu görebilirsiniz
 • Gelecek dönem hesabınız ödeme tarihini görebilirsiniz

Garanti bankası internetten bakiye sorgulama

Garanti bankası internetten bakiye sorgulamak için öncelikler garanti cep şubesi uygulamasını cep telefonunuza kurmalısınız. Banka kartı yada Kredi kartınızla garanti cep şubesi şifresi almanız gerekmektedir aldığınız bu şifre ile şubeye gitmeden bütün işlemelerinizi kolayca halledebilirsiniz. Aynı şekilde cep şubesi uygulaması ile bakiyenizi sorgulayabilir ödemelerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz ve bu işlemlerin hepsi ücretsizdir. Güvenliğiniz için cep şubesi şifrenizi kimse ile paylaşmamanız sizin adınıza iyi olur yoksa internettin çok gelişmesinden dolayı kötü niyetli insanlar hesap bilgilerinizi ele geçirebilir ve sizin adınıza paranızı çalabilirler usulsüz sitelerden kullanarak sizi başınızı belaya sokabilirler bu yüzden bu tür uygulamaları kullanırken her zaman önceliğimiz şifremizi iyi saklamak ve kimse ile paylaşmamaktır

 

Kredi kartı limit arttırım talebi yaptıktan sonra, hangi yöntemle başvurmuş olursanız olun 444 0 333 alo garantiden kredi kartı limit arttırım talebinizin durumunu sorgulayabilirsiniz.
Limit arttırım talebinde bulunmadan önce : Kredi kartı limitim en fazla ne kadar olur? Konulu makalemizi incelemenizi öneririz.

Bir önceki yazımız olan Kredi kartı limitim en fazla ne kadar olur? başlıklı makalemizde kredi kartı limit yükseltme, kredi kartı limit artırımı ve kredi kartı limiti maaşın kaç katı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Garanti Bonus Kredi Kartı Limit Arttırma Konusuna 14 Yorum Yapıldı
 1. şaban aktaş dedi ki:

  kredi kartı limit artımı başvurusu yaptım daha sonuç gelmedi

  1. adminbank dedi ki:

   İşlemin değerlendirildiğinde bilgilendireleceksinizdir.

 2. mustafa dedi ki:

  artırma talebinde bulunduk iptal edebilir miyiz onu acaba?

  1. adminbank dedi ki:

   müşteri hizmetlerini arayarak talebinizi iptal edebilir veya arttırım olduysa da limitnizi düşürebilirsiniz.

 3. Murat dedi ki:

  Neden artırım hemen olmuyor. Benim kartın gecen ay tüm borcunu ödedim. 1300 tl limiti var. Benim maaşım 3200 tl. Nasıl oluyorda değerlendirme bekliyorum. Avrupa böyle bir şey yok. Hemen limit maaşın 3 katına kadar artabiliyor.ama bizde hep bekle neyi bekliyorsunuz acaba?

  1. adminbank dedi ki:

   sigortanız maaşınız üzerinden yatıyorsa başka bankada kartınız yoksa ve kredi ve kredi kartı ödemelerinizde sorun yoksa arttırım çok kısa sürede gerçekleşecektir.

 4. murat dedi ki:

  MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ ARAYARAK YÜKSELTEBİLİRMİYİZ?

  1. adminbank dedi ki:

   tabi ki, telefon ile de limit arttırım talebinde bulunabilirsiniz.

   1. Anonim dedi ki:

    Ticari kart Ta nasıl yükseltiyoruz

    1. adminbank dedi ki:

     aynı şekilde yapabilirsiniz.

 5. Ali dedi ki:

  Limitimi artirmak icin denedim olmuyo

 6. Anonim dedi ki:

  Düzenli limit artırım talebim oldu ne Aralık’larda limitim artacak

 7. metin akın dedi ki:

  para cardın limitini artırmak ıstıyorum

 8. metin akın dedi ki:

  veya kredi kartın limitini istiyörüm

Sayfa başına git