29 Nisan 2017 , Cumartesi
Anasayfa / Havale-EFT İşlemleri / Akbank EFT Ücretleri 2017

Akbank EFT Ücretleri 2017

Akbank tan diğer bankalara yapacağınız para transfer işlemine eft denir ve eft işlemi için belirli bir ücret ödenir. Her bankada olduğu gibi kullanacağınız bankacılık kanalına göre çeşitlenen eft ücretleri akbank’ta da uygulanmaktadır.

Akbank EFT Ücreti Ne kadar?

Akbank müşterisi olarak şubeden yapacağınız eft işlemlerinde ödeyeceğiniz akbank şubeden eft ücreti 40 TL ile 315 TL arasında değişmektedir.  yüzde 0.5 oranı ile hesaplanır ve en düşük 40 TL’dir. Yani günümüz şartlarında şubeden eft yapmak parayı çöpe atmayı sevmek demektir.

Akbank internet bankacılığından eft ücreti ne kadar?

Akbank internet bankacılığından yapacağınız eft işlemleri için 2 farklı tarife kullanmaktadır. Bir çok bankada olduğu gibi geç saatlerde yapılan eft işlemleri için geç eft ücret tarifesi uygulanmaktadır. Akbank direkt eft ücreti 4.00 TL‘dir ve tutardan bağımsızdır. Geç eft saatlerinde yapılan akbank internet bankacılığı geç eft ücreti ise 6.00 TL‘dir.

Akbank geç eft saatleri nelerdir?

Akbank 16:00 ile 17:00 arasında yapılan eft işlemleri geç eft tarifesi üzerinden ücretlendirilmektedir.

Akbank ATM den eft ücreti ne kadar?

Akbank atmlerinden diğer bankalara yapacağınız para transferlerinde ücret 6.00 TL‘dir. Saat 14:00’dan önce yapılması durumunda 6 TL karşılığında akbank atmsinden diğer bankalara para gönderebilirsiniz. 14:00 ile 17:00 arası yapacağınız atm den eft işlemleri için ise 8 TL ücret kesilecektir.

Akbank ücretsiz eft yapılır mı?

Akbankın mevcut duyurulmuş ücretsiz eft seçeneği sunan bir bankacılık kanalı veya herkese açık bir bankacılık paketi bulunmamaktadır. Ancak bu konuda bankanız ile görüşmenizde fayda var belirli şartlarda veya bazı ürün ve hizmetleri kullanmanız karşılığın akbank ücretsiz eft hizmeti sunabilir. Bunun için bankanızla ile görüşmelisiniz çünkü bu kişiye özel bir uygulama olacaktır. Birisi için yapılamaz denilmiş olsa da sizin için yapılabilir.

Akbank EFT Ücretleri ‘ni konu aldığımız makalemizi okuduğunuz için teşekkür

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR?

Paypal Alternatifleri

Paypal Alternatifleri

Öncelikle şunu belirtmekte fayda var arkadaşlar paypalı hangi kullanıcı tipiyle kullanıyorsunuz. Buna göre alternatifler ortaya …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE