31 Mart 2017 , Cuma
Anasayfa / Havale-EFT İşlemleri / Denizbank EFT Ücretleri 2015

Denizbank EFT Ücretleri 2015

SberBank’ın satın alması ile birlikte Türkiye pazarında rekabetçiliğini hissettirmeye başlayan denizbank bir çok alternatif kanal ile bankacılık hizmetleriniz sürdürmektedir.

Havale ve eft ücretlerini her banka da olduğu gibi denizbank’ta bankacılık kanallarına göre belirlemiş durumda. Şubeden yapılan eft işlemlerim için denizbank eft ücretleri 36.00 TL ile 480.00 TL arasında değişmektedir. Günümüzün şartları düşünüldüğünde artık zaten şubelerden eft işlemi yapmanın hiç bir akıllı yanı bulunmamaktadır.

[symple_heading style=”” title=”Denizbank EFT Ücretleri” type=”h2″ font_size=”” text_align=”left” margin_top=”30″ margin_bottom=”30″ color=”undefined” icon_left=”” icon_right=””]

Deniz bank internet şubesinden eft ücreti ise 1.80 TL olarak belirlenmiştir.

Deniz bank mobil şubeden eft ücreti ise 0.90 TL olarak belirlenmiştir.

Denizbank telefon bankacılığından eft ücreti ise hesaba eft olduğunda 14.00 TL isme olduğunda 24.00 TL olarak belirlenmiştir.

Denizbank atmden eft ücreti 6.00 TL dir.

Her zaman olduğu gibi mobil bankacılık veya internet bankacılığından yapacağınız işlemlere çok daha düşük ücret ödeyeceğiniz kesin. Ancak çeşitli sebepler ile internet ve mobil bankacılık kullanmıyorsunuz denizbank’tan eft işleminizi atm den yapmanız göreceli olarak daha düşük ücret ödemenize olanak sağlayacaktır.

Sayfamızda belirtilen ücretler 21 Temmuz 2015 tarihinde denizbank resmi sitesinden alınan denizbank eft ücretleri dir. Güncel denizbank eft ücretlerine buradan ulaşabilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR?

Paypal Alternatifleri

Paypal Alternatifleri

Öncelikle şunu belirtmekte fayda var arkadaşlar paypalı hangi kullanıcı tipiyle kullanıyorsunuz. Buna göre alternatifler ortaya …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE