30 Mart 2017 , Perşembe
Anasayfa / Havale-EFT İşlemleri / İNG Bank EFT Saatleri

İNG Bank EFT Saatleri

Bankaislemleri.com olarak bankacılık ile ilgili tüm sorularınızı kaleme almaya devam ediyoruz. ING bank eft saatleri nelerdir? ING bank eftleri ne zaman hesaba geçer? ing bank eft sorgulama işlemi nasıl yapılır gibi aklınıza takılan tüm soruların cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz.
EFT işleminizin aynı gün tamamlanmasını ve alıcıya ulaşmasını istiyorsunuz ve işlemi eft saatleri içerisinde yapmalısınız. Her bankanın eft talimatı aldığı saatler farklıdır. ING bankdan ing bank eft saatleri içerisinde yaptığınız eft işlemleri aynı gün muhtelemen 5-10 dakika içerisinde alıcıya ulaşacaktır. İng eft saatleri dışında yapacağınız işlemler ise bir sonraki gün sabah 09:00 gibi alıcının hesabına ulaşacaktır.

ING bank eft saatleri kaça kadar?

ING bank eft saatleri 17:15 olarak belirlenmiştir. Ancak ayrıca belirmekde fayda var ing bank 16:00 ile 17:15 saatleri arasında geç eft talimatı almaktadır ve eğer İNG Günlük Hesap sahibi değilseniz geç eft ücret tarifesine tabi tutulacaksınız ve daha fazla masraf ödeyeceksiniz. ING Bank daha az eft ücreti ödemek için eft işlemlerini saat 16:00’dan önce yapmalısınız. Ayrıca ing günlük paket üyesi olursanız havale ve eft işlemlerine hiç bir zaman ücret ödemezsiniz. Detaylı blgi için İNG Günlük Paket Avantajları yazımıza mutlaka göz atın.

Ing bank eft ne zaman hesaba geçer?

ING banktan yaptığınız eft işlemleri eğer eft saatleri içinde gerçekleşmiş ise 5-10 dakika içinde hesaba geçecektir. Nadiren bu süre 30 dakikaya kadar uzayabilir. EFT saatleri dışında veya resmi tatil günlerinde yapılan eft işlemleri ise bir sonraki iş günü saatl 09:00 civarında hesaplara işlenecektir.

Ing bank eft sorgulama

ING bank eft işleminizde bir sorun olduğunda ve hesaba geçmediği durumda öncelikle gönderim yaptığınız hesap numarası ve alıcı adını soyadını kontrol ediniz. Eğer bilgiler de bir yanlışlık yok ise ing bank telefon bankacılığını arayarak eft sorgulama işlemi yapabilirsiniz. Banka personeli işleminiz ile ilgili detaylı bilgi verecek ve paranın alıcı hesabına ulaşması konusunda yardımcı olacaktır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR?

Paypal Alternatifleri

Paypal Alternatifleri

Öncelikle şunu belirtmekte fayda var arkadaşlar paypalı hangi kullanıcı tipiyle kullanıyorsunuz. Buna göre alternatifler ortaya …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE