29 Mart 2017 , Çarşamba
Anasayfa / Havale-EFT İşlemleri / Teb EFT Ücretleri 2015

Teb EFT Ücretleri 2015


Bu yazımız 2015 yılı ücretlerini içermektedir. TEB Bank EFT ÜCRETLERİ 2017  konumuzda bulabilirsiniz. 2017 yılı güncel ücretler için tıklayınız.

Yenilikçi bankacılığın öncülerinde biri haline gelen teb bank müşterilerinin en çok kullandığı hizmetlerden biri para transferleridir. Teb’den diğer bankalara yapacağınız para transferlerine teb eft ücretleri uygulanmaktadır. Teb eft ücreti kullanılan bankacılık kanallarına göre belirlenmiştir.Her bankada olduğu gibi en yüksek eft ücreti şubeden yapılan eft işlemlerine uygulanacaktır. Bu yazımıdzda en düşük masraflarla ve hatta ücretsiz eft yapabileceğiniz bankacılık kanallarını teb bankası için kaleme aldık. Teb eft ücretleri detaylarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Teb EFT Ücretleri

Teb eft ücreti, şubeden yapılan işlemler için minimum 30 TL olmak üzere %0.3 oranındadır. EFT ücreti en fazla 300 TL olabilir. Ancak teb bankasında hesabınız yoksa ve nakit eft yapmak istiyorsanız min 50 maksimum 350 TL ücret alınır. Nakit eft ücreti oranı %0.5 ‘dir.

İnternet şubesinden teb eft ücreti 2015 yılı için 3 TL sabit tutar olarak belirlenmiştir. Ancak 16:00’dan sonra vereceğiniz eft işlemleri geç eft olarak değerlendirilmektedir ve 5 TL eft ücretine tabidir.

Mobil bankacılık eft ücreti : Teb bankası mobil şubeden yapılan eft ücreti 2 TL dir. Geç eft ücreti mobil şubede bulunmamaktadır.

Teb telefon şubesi ve özel müşteri hatları ile yapılan eft ücretleri : Telefon bankacılığı kanalları ile yapılacak eft ücretleri için 10 TL sabit ücret uygulanmaktadır ve geç eft ücretlerine tabi değildir.

Yukarıda ki bilgiler ışığında görüyoruz ki Teb’de en düşük masrafla eft yapmak için mobil bankacılık şubesini kullanmak bizim için karlı olacaktır. Ancak Teb’in sunduğu ayrıcalıklar bununla da sınırlı değil. Ücretsiz havale ve eft yapabilmenizi sağlayan,hesap işletim ücreti vb ücretlerin olmadığı bir kredi kartı türü masrafların bulunmadığı ürünü cepteteb’i kesinlikle öneririz. Neden cepteteb konulu makalemizi inceleyerek cepteteb’in size sunduğu sayısız avantajı bulabilirsiniz ve ücretsiz eft yapabilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR?

Paypal Alternatifleri

Paypal Alternatifleri

Öncelikle şunu belirtmekte fayda var arkadaşlar paypalı hangi kullanıcı tipiyle kullanıyorsunuz. Buna göre alternatifler ortaya …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE