23 Nisan 2017 , Pazar
Anasayfa / Havale-EFT İşlemleri / Yapı Kredi EFT Saatleri

Yapı Kredi EFT Saatleri

EFT işleminin farklı iki banka arasında para transfer işlemi olduğunu biliyoruz. Bu işlemler merkez bankası aracılığı ile gerçekleştiği için belirli gün ve saatlerde gerçekleşmektedir. EFT işlemlerinin gerçekleştiği bu saatlere eft saatleri diyoruz.

EFT yapılabilen günler : Hafta içi ve iş günü olan günlerde eft yapılabilir. Hafta sonu ve resmi tatil günlerinde eft işlemi yapılamaz. Bu tüm bankalar için geçerlidir.

Yapı kredi bankası eft saatleri : Yapı kredi eft saat kaça kadar yapılabilir? Yapı kredi bankası geç eft saatleri nelerdir? Yapı kredi eft saati kaça kadar ? Yapı kredi eft saatleri nelerdir? Gibi soruların cevabını sizler için araştırdık.

Yapı Kredi eft saatleri 09:00-16:45’dir.  Yapı kredi bankasından bu saatler arası normal tarife üzerinden eft işlemi gerçekleştirebilirsiniz.Ayrıca 16:45-17:20 saatleri arasında geç eft tarifesi üzerinden eft işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Geç eft işlemlerinizde daha yüksek eft ücreti ödeyeceğinizi unutmayınız. Bu nedenle eft işlemleri 16:45  öncesinde yapmanızı öneririz.

Yapı kredi eft saatlerini işlediğimiz konuda umarım sizlere yardımcı olabilmişizdir. Ayrıca yapı kredinin ilginizi çekebilecek ürünü NUVO ile ilgili yazımızı incelemenizi kesinlikle öneririz. Böylelikle eft ücreti ödemeyebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR?

Paypal Alternatifleri

Paypal Alternatifleri

Öncelikle şunu belirtmekte fayda var arkadaşlar paypalı hangi kullanıcı tipiyle kullanıyorsunuz. Buna göre alternatifler ortaya …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE