31 Mart 2017 , Cuma
Anasayfa / Havale-EFT İşlemleri / Yapıkredi eft ücretleri 2015        

Yapıkredi eft ücretleri 2015        

Yapı kredi bankasından yapacağınız işlemlerde ödeyeceğiniz yapıkredi eft ücretlerini aşağıda bulabilirsiniz.

Yapı kredi gelen eft ücretleri : Yapıkredi bankası hesaba gelen eft ler için herhangi bir ücret talep etmemektedir. Ancak isme gelen eft ödemeleri için 50 TL sabit ücret talep etmektedir. İsme eft genellikle zaten kullanılan bir yöntem değildir.

İnternetten yapılan işlemler için yapı kredi 3.50 TL ücret talep etmektedir. Ancak bu rakam 200.000 TL üzeri işlemler için 50.00 TL ye yükseltilmektedir.

Mobil şubeden yapılacak olan eft işlemlerin de  yapı kredi eft ücreti olarak 3.00 TL uygulamaktadır. Yine 200.000 TL üzeri işlemlere 50 TL olacak şekilde düzenlenmiştir. Telefon bankacılığından yapılen eft işlemleri için 20 TL sabit ücret uygulanmaktadır ve aynı şekilde yine 200.000 TL üzeri işlemlerde bu tutar 50 TL dir.

Şubeden yapılan eft işlemi ücretleri hesaptan yapılması durumunda 40 TL , Nakit olarak yapılması durumunda ise 50 TL dir. Yapıkredi eft ücretleri arasında en yüksek tutar bankanın şubesinden yapılan işlemlerden alınmaktadır.

Şubeden işlem hiçbir zaman önerilen bir yol değildir. Sık sık havale eft işlemi yapan kişilerin mutlaka internet bankacılığı şifresi almasını öneriyoruz. Yapıkredi eft ücretleri 2015 tarifesini konu alan yazımızı okudunuz. Yapı kredi bankasından ücretsiz eft işlemi yapabilmek için yapı kredinin nuvo ürünü kullanabilirsiniz. Yapıkredi Nuvo Nedir? konulu makalemizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR?

Paypal Alternatifleri

Paypal Alternatifleri

Öncelikle şunu belirtmekte fayda var arkadaşlar paypalı hangi kullanıcı tipiyle kullanıyorsunuz. Buna göre alternatifler ortaya …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE