ING Günlük Paket Hesap Avantajları

ING Günlük Paket Hesap Avantajları
29 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 323 kez okundu.

Ing bank’ın sunduğu eşşiz özelliklere sahip bir hesap türü. Aslında bakarsanız ing bank günlük hesapla size diyor ki , gelin işlemlerinizin hepsini bizim bankamızdan yapın bizde sizden masraf almayalım , üstüne yüksek faiz verelim ve otomatik fatura ödemenize bile bonus kazandıralım. Kulağa hoş geldiğine eminiz. Şimdi günlük paketin detaylarını inceleyelim.

Ing Günlük paket özellikleri ve avantajları nelerdir?

1- Hesap işletim ücreti ödemezsiniz.

2-Kredi kartı yıllık aidatı ödemezsiniz.

3- 16:00’A kadar internet bankacılığından (www.ingbank.com.tr), telefon bankacılığından (0850 222 0 600) veya atm’den yapacağınız havale ve eft işlemleri ücretsizdir.

4- Vadesiz hesabınızdan yapılan otomatik fatura ödemelerinden 500 TL Tutarına kadar olan kısmı için %2 bonus kazanabilirsiniz. Zaten ödediğiniz faturalarınızdan ekstra 10 TL kazanabilmek için ideal bir yoldur:)

Ing Günlük paket başvurusu için neler gerekir?

ING Günlük Paket, Vadesiz HesapDestek Hesap (Kredili Mevduat Hesabı), ING Bonus Card(Pegasus kartta olabilir) ve Otomatik Fatura Ödeme Talimatları (en az 1 otomatik ödeme talimatı) bulunduran temel bankacılık paketidir. Burada belirtilen ing bank ürünlerini kullanarak ing günlük pakete katılabilirsiniz. Başlangıçta fazlaca bankacılık ürünü kullanmam gerekiyor gibi düşünebilirsiniz ancak vadesiz hesap zaten hesap işletim ücreti ödemediğiniz sürece sıradan bir banka hesabı olarak hiç bir zararı olmayacaktır. Kredi mevduat hesabının ing bankasında ki adı olan destek hesap ise ay sonlarında kısa süreli nakit ihtiyacınız için ideal bir yol olacaktır. Kredi kartı olarak da pegasus kart alarak kart ücreti olmadan (ki diğer kartlar içinde günlük paket kullanıcıları için kart ücreti yoktur.) yaptığınız her alışverişten(üye iş yeri olması şart değil) %1 pegasus uçuş puan kazanabilirsiniz. Otomatik fatura ödemesi ise zaten ödemesini gerçekleştirdiğimiz bir faturanın ingbanka talimat verilmesinden ibarettir. Yani düşündüğümüzde yaptığımız işlemleri ingbank’a taşıyarak ing günlük paketin tüm avantajlarından faydalanmaya başlayabiliriz.

Ing Günlük paketin Finansbank En Para veya yapı kredi’nin Nuvo’suna göre avantajları nelerdir?

Finansbank’ın Türkiye’de bir ilk olarak başlattığı en para sistemi bir çeşit şubesiz bankacılık sistemidir. Yapı Kredinin Nuvosuda bununla aynı mantıkla çalışan bir sistemdir. Enpara ve Nuvo sunduğu özellikler bakımından ingbank’ın avantajlarına sahip olsa da, herhangi bir işleminizi fiziksel finansbank şubelerinden veya yapı kredi bank şubelerinden  gerçekleştiremezsiniz. Ing günlük paket kullanıcı tüm ing bank şubelerinden işlem yapabilirler.

İng günlük hesaba başvurmak için hemen tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Havale - EFT Ücreti Almayan Bankalar 2017 başlıklı makalemizde havale ücreti almayan banka, eft ücreti almayan bankalar ve eft ücreti almayan bankalar 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git