İş bankası Bayram Kredisi 2015

İş bankası Bayram Kredisi 2015
31 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 184 kez okundu.

Her bayram öncesinden bir çok banka bayram dönemi için kredi kampanyaları düzenlemektedir. Şüphesiz Türkiye’nin en köklü bankalarından biri olan Türkiye İş Bankası şüphesiz bayram kredisi dendiğinde ilk akla gelen bankadır. Genellikle “Geleneksel Bayram Kredisi” adını verdikleri bayram kredileri kampanyaları adı üzerinden o kadar uzun zamandır düzenlenmektedir ki geleneksel adını almıştır.

İş bankası bayram kredi koşulları açıklandı ilgili yazımız için tıklayın.

2015 yılında İş Bankası’ndan İhtiyaç Kredisi Kampanyası 1 Haziran 2015 tarihi ile bitiyor. Kampanya bittiği andan itibaren iş bankasının bayram kredisi kampanyası başlatacağı öngörülmektedir.

iş bankası şeker bayramı kredisi ile ilgili kampanya detayları açıklandığı az ilk siz bankaislemleri.com okuyucuları için burada yer alacaktır.

Geleneksel olan kredinin bilinen genel özellikleri 50.000 TL ye kadar ve 36 aya kadar vade ile verildiğidir. Kefil ön şartı yoktur. Gerek görülürse şube tarafından kefil istenebilir.

 

Bir önceki yazımız olan Odeabank Oksijen Hesap başlıklı makalemizde odebank, odeabanka oksijen hesap ve günlük faiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git