İş bankası maximiles kazanım koşullarını değiştirdi

İş bankası maximiles kazanım koşullarını değiştirdi
6 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 515 kez okundu.

Daha önceki yazımızda en iyi uçuş kartları sıralaması yaptığımızda listemizde başı çekenler arasında yer alan iş bankası maximiles kartı puan kazanım programında değişikliğe gideceğini duyurdu.

Önceki Uygulama

Bugün için geçerli olan uygulama da her 150 TL ‘lik alışverişe 1 Maximil veriyordu iş bankası. Puan kullanımlarda iç hatlarda 1 maximil 1 TL dış hat yakın uçuşlarda 1 maximil 1.5 TL dış hat uzak uçuşlarda ise 1 maximil 2 TL olarak kullanılabiliyordu. ALışveriş başına ise maksimum 67 mil kazanılabiliyordu.

Maximiles yeni puan kazanma uygulaması

İş bankası 11 Ekim 2015 tarihinden itibaren geçerli olacak olan yeni maximil kazanma programını duyurdur. Daha önce 150 TL’lik alışverişe 1 mil veren program artık 200 TL’lik alışverişinizde 1 mil verecek şekilde güncellendi. Bu güncelleme ile birlikte aynı zamanda bir alışverişten kazanılabilecek en yüksek mil de 67 mil den 50 mile düşürülmüştür. Ancak iç hatlarda 1 mil 1TL , dış hatlar yakın uçuşlarda 1 mil 1.50TL ve dış hatlar uzak mesafe uçuşları için ise 1 mil 2 TL olarak kullanılmaya devam edecektir.

İş bankası daha önce de kazandırdığı mil oranını kadameli olarak azaltmıştı. Bu azaltımların sürmesi halinde piyasa da ki rakiplerinden geri kalmaya başlayacağı aşikardır. Ing bank ‘ın pegasus kartının 100 TL lik alışverişe 1 TL vermeyi sürdürdüğü bir piyasa iş bankası maximiles programı çekiciliğini bir nebze daha kaybetmiş olsa da güncel kampanyalar yaparak yeni bir atılımda bulunabileceğini düşünüyoruz.

Diğer uçuş kartları ile ilgili makalelerimiz için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Hızlı ve kolay oluşturulabilir sanal kart çözümü sunan bankalar başlıklı makalemizde sanal kart, iş bankası sanal kart ve garanti sanal kart hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git