İş bankası müşteri numarası öğrenme

İş bankası müşteri numarası öğrenme
21 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 6.044 kez okundu.

Bankalar tüm müşterilerini kendi veri tabanlarına kayıt ettiklerinde onlara bir müşteri numarası vermektedir. Günümüzde artık müşteri numarasının yerini tc kimlik numarası almaktadır. Ancak önce ki yıllardan kalan uygulama gereği iş bankasında hala iş bankası müşteri numarası kullanılmaktadır. Bugünkü yazımızda İş bankası müşteri numarası öğrenme konusu ele alacağız.

İş bankası müşteri numaramı nereden öğrenebilirim?

İş bankası müşteri numaranız iş bankası bankamatik kartınızın , kredi kartınızın üzerinde yazmaktadır. Aşağıda ki örnekte bankamatik kartında müşteri numaranızı belirten alan kırmızı ile çizilmiştir.

İş bankası müşteri numarası öğrenme

İş bankası bankamatik kartı müşteri numarası

İş bankası bankamatik kartı müşteri numarası

Aynı zamanda kredi kartı ekstreniz de iş bankası müşteri numaranızı bulabilirsiniz. Ayrıca iş bankası internet şubesinden şifre almak işlemini tamamladığınızda giriş yaparken kullanacağınız müşteri numaranızı son ekranda size sunmaktadır. Bu işlemi nasıl gerçekleştirebileceğinizi öğrenmek istiyorsanız iş bankası internet şubesi şifre alma konulu yazımızı incelemek için tıklayınız.

Daha önce ki yıllarda internet şubesinde giriş için müşteri numarası bilmek şarttı ancak günümüzde kimlik numarası veya kart numaranız ile birlikte iş bankası müşteri şifrenizi kullanarak internet şubesine giriş yapabiliyorsunuz.

Tüm bunlara rağmen iş bankası müşteri şifrenize ulaşmanız gerekiyorsa ve kartınızdan bu bilgiyi edinemiyorsanız veya kartınız ulaşabileceğiniz bir durumda değil ise 0850 724 0 724 numaralı telefonu arayarak iş bankası müşteri temsilcisinden müşteri numaranızı öğrenebilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

is-bankası-musteri-cagri-merkezi-numarasi

is-bankası-musteri-cagri-merkezi-numarasi

İş bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma

Herkesin canını sıkan en çok olaylardan birisidir müşteri hizmetlerine telefonlar arandıktan sonra dakikalarca telefonda beklemek yada sizi otomatik karşılayan robotun farklı farklı menülere yönlendirmesi ve neticesinde bir türlü destek alınacak müşteri temsilcisine bir türlü bağlanamamak. Türkiye’nin köklü bankalarından Türkiye İş Bankasında da bu iş bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için sizin için araştırdık ve kolay bir yolunu bulduk. Yapmanız gereken öncelikle 0850 724 07 24 no’lu numaradan müşteri hizmetlerini arıyoruz.Aranan bu telefon numarasından sonra çağrı merkezi robotu sizi karşılayacak bu noktada işlemlerinizi hızlandırmak için kısayol tuşlarını kullanmanız yönlendireleceksin,  kısayol tuşlarını önceden bilmenizin en önemli faydalarından biri işlemlerinizin bir an önce hızlı bir şekilde halledileceği anlamına gelmektedir. Türkiye İş bankası müşteri temsilcisi ile telefonda görüşerek interaktif şifre ile giriş yapıp görüşmek için 0 tuşuna, kayıp kart bildirimler için 1 tuşuna, müşteri numarasıyla veya interaktif şifre işlemleri ile giriş yapmak için 2 tuşuna, kart şifresi veya kart numarası ile işlem yapmak için 3 tuşuna, bankamatik kartlarının şifresi işlemleri ya da hesap numarası işlemleri için 4 tuşuna basarak Türkiye İş Bankası hizmetlerini kolayca bağlanabilirsiniz.

 

İş bankası müşteri numarası öğrenme ve İşbankası müşteri hizmetlerine direk bağlanma işlemi bu kadar basittir. Masrafsız günler dilerim:)

Bir sonraki yazımıda iş bankası iban sorgulama işleminin nasıl yapılacağı konusunda bilgi vermektedir.Okumanızı tavsiye ederiz.

 

Bir önceki yazımız olan Halkbank EFT ücretleri 2018 başlıklı makalemizde halkbank, halk bank eft ücretleri ve halkbank havale ücretleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

İş bankası müşteri numarası öğrenme Konusuna 7 Yorum Yapıldı
 1. ahmet orazgeldiyev dedi ki:

  musderı numaram ogrenmek istiyorum katımın uzerindeki silinmiş

 2. Yasemin dedi ki:

  2009 yılındaki ortak hesabımın hesap numarasını istiyorum.

  1. adminbank dedi ki:

   Yasemin hanım, hesap numaranızı ilgili banka şubenizden öğrenebilirsiniz. Eğer bankamatik kartınız duruyorsa kartın üzerinde de hesap numaranız bulunmaktadır.

 3. Melis dedi ki:

  İş bankasından hesap açtırdım.neredeyse 1 ay oldu ama kartım hala gelmedi.İnterneten hesap numaramı ogrenemez miyim?

  1. adminbank dedi ki:

   Merhaba , hesap numarasını hesap açtığınızda verdikleri hesap cüzdanınızda bulabilirsiniz.

 4. Naci Akdal dedi ki:

  Merhabalar Almanya’da yaşıyorum
  Hesap cüzdanımı kaybettim bakiyemi
  Nasil ögrenebilirim internet üzerinden?

 5. Kubilay dedi ki:

  Iş cep cihaz tanımla diyor nasıl yapıyoruz onu blmiyrm

Sayfa başına git