29 Mart 2017 , Çarşamba
Anasayfa / Kredi Kartları / Adios Kart Avantajları

Adios Kart Avantajları

Yapı Kredi Bankasının sunmuş olduğu adios kart farklı bir kredi kartı olma özelliğini taşıyor. Bankaların sadece kredi kartı vererek işlem yapmadığı günümüzde her kredi kartı farklı avantajları kullanıcılarına sunarak daha fazla müşteri ve daha etkin kullanım hedefleniyor. İşte Yapı Kredi adios kart ile özel bir müşteri kitlesini hedeflemiş.

Birçok kartın bildiğiniz gibi uçak bileti alma özelliğinde bulunan puan uygulamaları bulunmakta. Bu uygulamaları biraz daha genişleten adios kart biriken puanlarınızı seyahatiniz sırasında otobüs bileti, gemi ve tren gibi farklı seyahat vasıtalarında da faydalanmanızı sağlıyor. Yurt içi ve yurt dışı tüm bilet harcamalarınıza ekstra puanlar veriyor ve puanlar ile bilet alma imkânı sunuyor.

Ayrıca adios kartınızda biriken puanlarınızı cep telefon bakiyenize aktarma özelliği ile TL/ dakika olarak yükleyebiliyorsunuz.

adios Kart Faiz Oranları

Alışveriş ve nakit çekim faiz oranları diğer bankalarda olduğu gibi %2,02 olan adios kartın Taksitli Nakit Avans özelliğini kullandığınızda minimum 300 TL olmak kaydı ile 5- 8 taksit arasında %2,02 uygulanırken, 9 aylık taksitlendirmede ise bu aran %1,99 olarak uygulanıyor.

Gecikme Faizi oranı Türk Lirasında %2,52 ve USD bazında ki işlemlerinizde ise %1,70 oranında uygulanmaktadır.

Nakit çekim özelliği de olan adios kartın işlem başına %3,5+ 6 TL gibi bir masrafı olmaktadır.

Aynı zamanda Paro özelliği de bulunan adios kart ile Paro üyesi işyerlerinde farklı avantajlar ve kampanyalardan da yararlanmanız söz konusu olmaktadır.

Temassız özellikle adios kartınız ile şuan için sadece Konya ilinde toplu taşımalardan bedava olarak yararlanabiliyorsunuz. İlerleyen dönemde bu uygulamanın yaygınlaştırılması da düşünülüyor.

Tek çekim adios kart ile yaptığınız ödemelerde size taksitlendirme veya ödeme erteleme özelliği de sunan kartta, ödemenizi bir ek taksit ileri attığında %0,79, iki ek taksit talep ettiğinizde %1,59 ve 3 ek taksit imkânını kullandığınızda ise %2,39 oranında taksitlendirme yapmış olursunuz. Bu şekilde bir talimat vermek istediğiniz de ise internet şubenizden kredi kartları işlemlerinden talimatınızı anında hesap özeti döneminde kullanabiliyorsunuz.

Yapı Kredi adios kart özelliklerinden birisi de Shuttle hizmetinden ayrıcalıklı olarak birçok büyük şehirde yararlanabilmeniz. Bu hizmetler havalimanında evinize taksi ile yapacağınız seyahatlerde indirim şeklinde olmaktadır.

Diğer bankaların uçuş kartları ile ilgili tüm yazılarımıza en avantajlı uçuş kartı etiketlerimizden ulaşabilirsiniz.

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR?

En avantajlı uçuş kartları 2015

Uçuş kartları rekabetinde son durum (2016)

Daha önce tek tek incelediğimiz uçuş kartlarının bir çoğu kural değişikliğine gitmiş durumda. Bu kural …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE