24 Nisan 2017 , Pazartesi
Anasayfa / Kredi Kartları / Akbank Wings Kredi Kartı Özellikleri

Akbank Wings Kredi Kartı Özellikleri

Bankaların özel amaçla verdiği kredi kartları sayesinde doğru kullanım ile oldukça güzel avantajları da yakalamanız mümkün olur. Bu kartlardan birisi de Akbank Wings kredi kartıdır. Harika özelliklere sahip bu kredi kartı sayesinde sizlerde oldukça güzel avantajlardan yararlanabilirsiniz. Bu avantajlar kartın türüne göre değişiklik göstermektedir.

Wing Normal kart kredi kartı olma özelliğinin yanında Mil puan biriktirmenize, mil puanlarınız ile uçak bileti almanıza ve havalimanı Lounge hizmetlerinden ücretsiz olarak uçuşlarınız sırasında yararlanmanızı sağlar.

Wing kart orijinal, Black, temassız ve Black temassız olarak farklı kullanım ve özelliklere ayrılıyor.

Wings Kredi Kartlarının Yıllık Aidatları

Wing normal kartın üyelik aidatı 104 TL iken ek kartında 52 TL yıllık aidata tabi bir karttır.

Wings Black karta yıllık aidat 140 TL her ek kart için 70 TL kart aidatı bulunan bir karttır. Wings Temassız Black 150 TL yıllık ücreti olan bir karttır.

Wing Temassız kredi kartında ise yıllık ücret 114 TL olurken her bir ek kartın yıllık aidatı ise 57 TL olarak belirlenmiştir.

Wing Kredi Kartlarında Oranlar Nasıl?

Wing tüm kredi kartlarında aynı oranları kullanmaktadır.

Wing Kredi kartı Akdi Kredi, limit aşımı, alışveriş, nakit faiz ve taksit iste faiz oranları  %2,02 iken, gecikme faizinde %2,52 uygulamaktadır. Ayrıca vade farklı taksitli işlemlerde bu oran %1,99 olarak belirlenmiştir.

Eğer yaptığınız alışverişlerin ya da aldığınız hizmetlerin ödeme tutarlarını erteleyerek taksitlendirmek isterseniz ilk ay için %1,99 uygulanıyor. Aynı şekilde %2,99 iki ay erteleme ve taksitlendirme yapılırken, %3,99 da üç aylık dönemler için geçerli olan bir uygulamadır.

Hızlı para uygulamasında çektiğiniz tutarı 1 ile 9 taksit arasında taksitlendirebiliyorsunuz. Bunun faiz oranı belirttiğimiz gibi %2,02 dir.

Farklı uygulamalar ile de alabileceğiniz özel Mil Puanlar sayesinde uçak biletlerinizi indirimli ya da puanlarınız yeterse tamamen puanlardan karşılayabiliyorsanız. 1 TL değeri yine 1 Mil Puana eş değer olarak kullanılmaktadır. Alışverişlerde elde edeceğiniz Chip puanlarınız Mil puana çevirirken ise 1 Chip Puanınız 15 katı Mil Puan olarak çarpılarak hesaplanacaktır. Akbank’dan çeşitli şekillerde kullandığınız kredilerde de Chip Para ya da Mil Puan kazanma imkânına sahipsiniz.

 

Yapı kredi bankasının sık seyahat edenler için sunduğu adios kartın avantajlarına da Adios Kart Avatanjaları konulu yazımızdan bakıp kıyaslama yapabilirsiniz.

Ayrıca diğer bankaların uçuş kartları ile ilgili tüm yazılarımıza en avantajlı uçuş kartı etiketimizden ulaşabilirsiniz.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR?

Kredi Kartı Ekstre Atlatma Erteleme Nasıl Yapılır

Kredi Kartı Ekstre Atlatma Erteleme Nasıl Yapılır – Kredi kartları gerek taksit gerekse kazanılan puanlar …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE