30 Mart 2017 , Perşembe
Anasayfa / Kredi Kartları / Avantajlı Uçuş Kartı Maximiles

Avantajlı Uçuş Kartı Maximiles

Kredi kartı mantıklı kullanıldığında tüketiciye mükemmel avantajlar sağlayan bir ödeme yöntemidir. Burada ki açıklamaya dikkat edelim kredi kartı bir borçlanma değil ödeme yöntemi olduğu sürece kullanıcılar için avantajlı olacaktır. Sadece alışverişlerinizi bir ay sonra ödeme avantajı ile yetinmek istemeyenler için ideal bir kart tavsiyemiz var. Eğer hava yolu ile seyahet edenlerdenseniz bu kart tam size göre.

Maximiles Uçuş Avantajları nelerdir?

1- Maximil kazanma şartları : Maximiles güncel olarak 150 TL ‘lik alışveriş karşığında 1 maximil kazandırmaktadır. Bu oran çok avantajlı görünmese de unutulmamalıdır ki üye iş yerlerinde değil tüm yaptığınız alışverişlerinizde kazanıyorsunuz. 11 Ekim 2015 taraihinden itibaren uygulanacak olan iş bankası maximil kazanma programı için tıklayınız.

2-Maximil kullanımı : Yurt içi uçuşlarda 1 Maximil 1 TL Yurt dışı yakın mesefa uçuşlarda 1.5 TL uzak mesafe uçuşlarda ise 2 TL olarak kullanılmaktadır. Özellikle uzak mesafe uçuş yapan insanlar için maximiles en avantajlı kartlardan biridir çünkü her 150 TL lik alışverişleri için 2 TL uçuş puan biriktirmektedir.

3-Hava yolu Seçme Özgürlüğü : İş bankası maximiles kartı en avantajlı uçuş kartlarından biri haline getiren şüphesiz ki sizi bir havayoluna bağlamıyor oluşu, pegasus kart veya thy’nin miles and smiles kartları sizi sadece bir tek hava yolu ile uçuş yaptırmaya itmektedir, maximiles ise internet sitesinden veya çağrı merkezinden istediğiniz hava yolundan uçak bileti alabilmenize olanak sağlamaktadır.

4-Maximum kartın tüm özellikleri : Ayrıca iş bankası maximum kartın tüm özelliklerini barındırmaktadır. Üye iş yerinden ayrıca maxipuan kazanıp, bu maxipuanlarınızı 1’e 1 oranında maximile çevirerek de kullanabilirsiniz. Ayrıca taksitli alışveriş ve diğr tüm maximum kampanyalarından da faydalanabilirsiniz.

5- Standartlarından üzerinde olamayan yıllık kart aidatı : Maximiles kart için yıllık kart aidatı 75 TL ‘dir. Bu kart aidatı standartların çok üzerinde değildir ve sağladığı onlarca diğer avantaj düşünüldüğünde iş bankası maximiles kartı hala en avantajlı uçuş kartı / kartlarından biri olarak tanımlamamız için yeterlidir.

İş bankası Maximiles kredi kartı başvuru yapmak için hemen tıklayın!

Üstelik maximilesin avantajları bunlarla da bitmiyor. Havaalanı transferlerinden , uçuş ayrıcalıklarına kadar bir çok avantajı bulunan maximiles’in tüm avantajlarına ve güncel kampanyalarına buradan ulaşabilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR?

En avantajlı uçuş kartları 2015

Uçuş kartları rekabetinde son durum (2016)

Daha önce tek tek incelediğimiz uçuş kartlarının bir çoğu kural değişikliğine gitmiş durumda. Bu kural …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE