29 Mart 2017 , Çarşamba
Anasayfa / Kredi Kartları / DenizBank Miles And More

DenizBank Miles And More

DenizBank’ın kredi kart uygulamalarından birisi olan Miles and More özellikle yurt içi ve yurt dışı seyahatini uçak ile yapman kullanıcılara oldukça özel avantajlar sunmakta. Birçok bankanın mil puanları gibi Miles and More kredi kartı ile de oldukça farklı özelliklerinin yanında miller biriktirebilir ve bu miller ile uçak biletinizi kolayca alabilirsiniz. Bu özel uygulamalar sayesinde sık seyahat eden birisi iseniz uçak biletlerinizi de alırken yine miller biriktirme imkânına sahip oluyorsunuz.

Farklı özelliklerinin yanı sıra Miles and More kredi kartı taksitli alışveriş imkânı vermeyen bir kredi kartıdır. İlk yıl için ücretsiz kullanım olanağı olan Miles and More kredi kartı ikinci yıl Miles and More Gold için 60TL ve Platinium için yıllık 80 TL kullanım bedeli alınan bir karttır.

DenizBank’ın düzenlediği birçok kampanyaya katılamayan Miles and More kullanıcılar e mail only kampanyasından yararlanabiliyorlar.

Gold ve Platinium çeşitlerinin haricinde Visa Cart olarak da bulunan Miles and More aynı zamanda bu özelliği ile uluslararası kullanıma da uygundur.

Normal DenizBank kart ve kredi kartlarınızda biriken puanlarınız Miles and More kartınıza aktaramazsınız.

Diğer avantajlı kredi kartlarından farklı bir uygulaması olan Miles and More tama olarak kredi kartı gibi işlem yapamayan oldukça kısıtlı özellikleri olan bir kredi kartıdır. Belirli koşulların sağlanması durumunda verilen bu kart özellikle uçuşlarda avantaj sağlayan farklı bir yapısı vardır.

Birçok işlemi Açık Deniz internet şubesinden veya telefon bankacılığından yapamaz iken, birçok işleminizi www.miles-and-mode.com adresinden gerçekleştirebiliyorsunuz.

Puan bilgileri ve harcama bilgileri baka üzerinde değil Miles and More hesabu üzerinde işlem yapıldığı için ayrı bir siteden ayrı bir işlem ile bilgilerinize ulaşmanız mümkündür.

Lutfhansa firmasının kendi bünyesinde çıkartmış olduğu Miles and More kart uygulamasında DenizBank sadece aracı konumda bulunmaktadır. Bu şekilde işlemlerin takibi biraz zor olabiliyor.

Ancak özellikle uçak biletlerinde farklı indirim ve kampanyalardan Lutfhansa firmasının özel müşterisi olarak da yararlanabiliyorsunuz.

Başvuru için DenizBank internet şubesini ya da direk şubelerde ki başvuru formlarını doldurarak yapabiliyorsunuz.

Ayrıca diğer bankaların uçuş kartları ile ilgili tüm yazılarımıza en avantajlı uçuş kartı etiketimizden ulaşabilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR?

En avantajlı uçuş kartları 2015

Uçuş kartları rekabetinde son durum (2016)

Daha önce tek tek incelediğimiz uçuş kartlarının bir çoğu kural değişikliğine gitmiş durumda. Bu kural …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE