23 Nisan 2017 , Pazar
Anasayfa / Kredi Kartları / Garanti Bonus Kredi Kartı Limit Arttırma

Garanti Bonus Kredi Kartı Limit Arttırma

Kredi kartı günlük hayatın vazgeçilmez vazgeçilmez parçalarından biri halini almıştır. Yaptığımız alışverişlerin büyük bir çoğunluğunu kredi kartı ile gerçekleştiriyoruz. Harcamalarımızda nakit kullanımı sürekli azalmaktadır. Puan kazandıran kartların ilklerinden olan garanti bonus kart yine Türkiye’de en çok kullanılan kartlardan biri halini almıştır. Ayrıca taksit seçenekleri ile bizlere büyük ödeme kolaylığı sunan kredi kartları cüzdanımızda önemli bir yere sahip oluyor. Ancak taksitle alınacak yüksek rakamlı ürünler için kredi kartı limitimizin de yüksek olması gerekiyor. Kredi kartı limitinin bilinçli kullanılması durumunda ne kadar yüksek olursa kart sahibine o kadar avantaj sağlayacaktır.  Kart sahipleri kredi kartı limitlerini yükseltmenin yollarını ara olmuştur. Bu yazımızda sizler için garanti bonus kredi kartı limit arttırma işlemini nasıl yapabileceğinizi konu alıyoruz.

Garanti bonus kart limiti arttırmak için ne yapabilirim?

Garanti bankasına kredi kartı limitinizi arttırmak için bir çok farklı kanaldan başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru yapacağınız kanalın limitinizin arttırılıp arttırılmayacağı ile hiç bir ilgisi olmayacaktır. Sizin için en kolay ve pratik olan yöntemle garanti bankasına kredi kartı limit arttırım talebinde bulunabilirsiniz.

Garanti bonus sms ile limiti arttırma talebi : Bu işlem için garanti bankasında kayıtlı olan cep telefonu numaranızdan 3340 ‘a sms atmanız gerekmektedir. Artır, Limit arttırmak istediğiniz kredi kartının son 6 hanesini ve aylık belgelenebilir net geliriniz aralarında birer boşluk bırakacak göndermeniz gerekmektedir. Yurt dışındayken kredi kartı limit artırımı yapmak isterseniz 0533 752 3340 numarasına aynı sms i atabilirsiniz. Örnek sms şu şekilde olmalıdır -> (ARTIR 2000 353010 5000)

Garanti bankası internet şubesinden kredi kartı limit arttırma işlemi : Garanti bankası internet şubesinden giriş yaptıktan sonra kredi kartları bölümünde limit arttır adımını kullanarak online limit arttırım talebinde bulunabilirsiniz.

Garanti bonus atmden bonus kart limiti arttırmak : Garanti paramatiklerden kartınızla pininizi girdikten sonra limit işlemleri menüsünden limit arttırım talebinde bulunabilirsiniz.

Garanti bankası şubeden bonus kart limiti arttırmak : Herhangi bir garanti bankası şubesine giderek garanti bankası bonus kartınızın limitini arttırabilirsiniz.

Kredi kartı limit arttırım talebi yaptıktan sonra, hangi yöntemle başvurmuş olursanız olun 444 0 333 alo garantiden kredi kartı limit arttırım talebinizin durumunu sorgulayabilirsiniz.
Limit arttırım talebinde bulunmadan önce : Kredi kartı limitim en fazla ne kadar olur? Konulu makalemizi incelemenizi öneririz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR?

Kredi Kartı Ekstre Atlatma Erteleme Nasıl Yapılır

Kredi Kartı Ekstre Atlatma Erteleme Nasıl Yapılır – Kredi kartları gerek taksit gerekse kazanılan puanlar …

10 yorumlar

  1. kredi kartı limit artımı başvurusu yaptım daha sonuç gelmedi

  2. artırma talebinde bulunduk iptal edebilir miyiz onu acaba?

    • müşteri hizmetlerini arayarak talebinizi iptal edebilir veya arttırım olduysa da limitnizi düşürebilirsiniz.

  3. Neden artırım hemen olmuyor. Benim kartın gecen ay tüm borcunu ödedim. 1300 tl limiti var. Benim maaşım 3200 tl. Nasıl oluyorda değerlendirme bekliyorum. Avrupa böyle bir şey yok. Hemen limit maaşın 3 katına kadar artabiliyor.ama bizde hep bekle neyi bekliyorsunuz acaba?

    • sigortanız maaşınız üzerinden yatıyorsa başka bankada kartınız yoksa ve kredi ve kredi kartı ödemelerinizde sorun yoksa arttırım çok kısa sürede gerçekleşecektir.

  4. MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ ARAYARAK YÜKSELTEBİLİRMİYİZ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE