30 Mart 2017 , Perşembe
Anasayfa / Kredi Kartları / Vakıfbank Milplus Uçuş Kartı

Vakıfbank Milplus Uçuş Kartı

Bütün bankaların kredi kartı özellikleri farklılık gösterir. Bu şekilde birçok özellikler yüklü olan kredi kartlarından sizlerde yararlanarak farklı avantajları kullanmayı başarabilirsiniz. Vakıfbank’ın da kullanıcıları için sunduğu Milplus uçuş kartı ile sizlerde oldukça farklı avantajlardan yararlanabiliyorsunuz.

Word Puan özelliği bulunan Milplus kartta yurt içi ve yurt dışı harcamalarınızda 2 kata kadar Milplus puan kazanma imkânına sahipsiniz. Uçak bileti almak için kullanılan Milplus puanları kullanabiliyorsunuz. Ayrıca yetmeyen kısmı için avans Milpuan imkânından da yararlanabilirsiniz. Milplus puanlarınız ile uçak biletlerinizi isterseniz taksitli olarak da alabiliyorsunuz.

Birçok avantajı sunan Word kart Milplus kartınız ile havalimanlarında bulunan Lounge hizmetlerinden %50 indirimli yararlanabiliyorsunuz.

Ankara, Eskişehir ve Konya Garı’nda bulunan Lounge Rail % Miles CIP salonlarında ise tamamen ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Yurt dışına çıkarken ücretsiz sağlık ve seyahat sigortanız 30.000 EURO’ya kadar Milplus ile işlem bedeli alınmaksızın yapılmaktadır.

Yurtdışında yaptığınız alışverişlerde her 100 USD ve üzerinde yapacağınız harcamalarda %5 indirim uygulanmaktadır. Ayrıca yurt dışında yapacağınız harcamalarda 100 TL ve üzerinde 3 ay ücretsiz ve faizsiz olarak öteleyebilirsiniz. Tüm Milplus kredi kartları Word kart özelliğinde olduğundan Word kart kampanya ve avantajlarından aynı şekilde yararlanmaktadır.

Faiz Ve Oranlar

Word Milplus Kredi kartı alışveriş ve Nakit çekim faiz oranı %2,02 olarak uygulanmaktadır. Ayrıca gecikme faizi ise %2,52 olarak belirlenmiştir.

Sizlerde Vakıfbank Milplus sahibi olmayı düşünüyorsanız yıllık kart aidatları bilgilerini de şu şekildedir. Milplus Platininum kart sahipleri asıl kartları için 119 TL her bir Ek kart için 59 TL ödeme yaparlar.

Milplus normal kartlar için 89 TL ve Ek kart ücreti 44 TL yıllık bazda bir kez tahsil edilmektedir.

Farklı avantajları sizlere sunan Vakıfbank Milplus için başvuru için, internet bankacılığını ya da şubelerde ki formları doldurmanız yeterlidir. Birçok firma ile anlaşmalı olan Word kart özelliğinin de bulunduğu Milplus gerçek anlamda sizlere en iyi sonuçları sağlayacak olan kartlardan birisidir. Uygun şekilde bilet almak ve puanlarınızı Milplus’a çevirerek biletleri alırken bunları kullanmanıza da imkan tanıyan Vakıfban Milplus sizler içinde özel bir ayrıcalık sunmaktadır.

Alternatiflere mutlaka göz atmalısınız 🙂 Sizin için daha avantajlı uçuş kartları olabilir. Diğer bankaların uçuş kartları ile ilgili tüm yazılarımıza en avantajlı uçuş kartı etiketimizden ulaşabilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR?

En avantajlı uçuş kartları 2015

Uçuş kartları rekabetinde son durum (2016)

Daha önce tek tek incelediğimiz uçuş kartlarının bir çoğu kural değişikliğine gitmiş durumda. Bu kural …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE