Odeabank EFT saatleri

Odeabank EFT saatleri
10 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 247 kez okundu.

bankaislemleri.com olarak bu yazımız da sizlere odeabank eft saatleri kaça kadar? odeabank eft ne zaman hesaba geçer , odeabank eft sorgulama işlemi nasıl yapılır sorularının cevaplarını arıyoruz.

Bankaların eft saatleri içerisinde yaptığınız işlemler gün içerisinde tamamlanır.EFT saatleri dışıdna yapılan işlemler bir sonraki gün işleme konulmak üzere alınan eft talimatıdır. Odeabank’tan diğer bankalara para göndereceksiniz bu işlemi odeaban eft saatleri içerisinde yaparsanız alıcının hesabına 5-10 dakika içinde hesaba geçecektir.
Odeabank eft saat kaça kadar?

Odeabank’ta eft işlemleri hafta içi ve resmi tatil olmayan günlerde 17:00 olarak belirlenmiştir. Hafta içi ve resmi tatil olmayan günlerde 17:00’a kadar yapacağınız eft işlemleri 5-10 dakika içinde alıcının hesabına ulaşacaktır.Bu saatten sonra yapacağınız EFT’ler bir sonraki iş günü sabah 09:00 ‘da işleme alınacaktır.

Odeabank eft hesaba ne zaman geçer?
17:00’dan önce yaptığınız eft işlemleri genellikle 5-10 dakika içerisinde alıcı hesaba ulaşır. Çok ender yoğunluk nedeniyle bu süre 30 dakika veya 1 saate uzabilir.

Odeabank eft hesaba geçmedi ne yapmalıyım?
Odeabank eft saatleri içerisinde yaptığınız eft işlemi eğer 1 saat olduğu halde alıcı hesabına ulaşmadıysa öncelikle gönderim yaptığınız hesap numarasını ve ad soyadı kontrol edin bilgileriniz doğru ise önce odeabank’ı arayıp durumu bildiriniz. Bir sorun görünmediği söylenirse alıcı banka ile görüşerek işleminiz ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Diğer bankaların eft saatleri, ücretleri vb tüm konular ile ilgili yazılarımızın olduğu Havale-EFT İşlemleri kategorimizi ziyaret etmenizi öneririz.

Bir önceki yazımız olan Teb EFT Ücretleri 2015 başlıklı makalemizde eft ücretleri, teb ve teb eft ücretleri 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git