Odeabank IBAN Sorgulama

Odeabank IBAN Sorgulama
4 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 533 kez okundu.

Bankalar arası para transfer işlemi olan eft de uluslararası transferlerde hata oranını düşürmek adına geliştirilen IBAN (International Bank Account Number)
numaranızı hızlıca öğrenmek için bir çok banka internet sitelerinde iban sorgulama ve doğrulama hizmeti sunmaktadır. Odeabank iban numaranızı öğrenmek veya size verilen hesap  umarasından iban numarasını bulmak veya verilen iban numarasını doğrulamak için neler yapabileceğinizi yazımızda anlatacağız.

Odeabank iban sorgulama için http://www.odeabank.com.tr/tr-TR/Sayfalar/iban-sorgulama.aspx sayfasına gidebilirsiniz. Karşınıza gelen sayfada odeabank hesabın bulunduğu şubenin ilini ve şubeyi seçinizm daha sonra odeabank müşteri numaranızı veya hesap numaranızı yazarak göndere bastığımızda iban numaranızı göreceksiniz. Eğer odeabank kullanan birisi iban numarasını verdiyse ve bunu doğrulatmak istiyorsanız bir alt tarafta ki  “IBAN kodunu doğrulamak için lütfen aşağıdaki alanı doldurunuz.” yazan kısımdaki form alanında yer alan yere iban numarasını yazıp göndere bastığınızda ibanın kime ve hangi hesaba ait olduğunu öğrenebileceksiniz.

IBAN kullanarak gönderdiğiniz para transferleri daha hızlı ve daha sağlıklı olarak alıcı hesaplarına ulaşmaktadır.Odeabank iban sorgulama işlemini kendi hesabınız için yapabileceğiniz gibi  aşkasının hesap numarası içinde yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası IBAN Sorgulama 2015  konulu makalemizi ilginizi çekebilir.

Bir önceki yazımız olan Teb Bank EFT saatleri 2017 başlıklı makalemizde EFT Saatleri, teb eft saatleri 2015 ve eft hesaba ne zaman geçer hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git