Pegasus Plus Kart

Pegasus Plus Kart
27 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 571 kez okundu.

Pegasus Plus kart en avantajlı uçuş kartlarından biridir. Pegasus havayollarının ING Bank ile yaptığı anlaşma üzerine verdikleri kredi kartıdır. Kartın en önemli özelliklerinden biri aynı zamanda bonus kart olmasıdır. Bonus üye işyerlerinde taksitli alışveriş yapabileceğiniz gibi , uçuş puanlarınızn yanı sıra bonus da kazanırsınız.

Bir çok uçuş kartı bulunsa da bu konu en avantajlı kartlarn birisi pegasus plus kart’tır.

Pegasus Plus’in avantaları nelerdir?

  1. Yıllık kart ücretinin olmaması : Bir çok uçuş kartının en büyük dezavantajı yüksek yıllık kart ücretleridir. 50-120 TL arası kart ücreti alan diğer banka ve uçuş kartları ile kıyaslandığında en göze çarpan özelliği bu oluyor.
  2. Tüm alışverişlerde %1 uçuş puan ve ayrıca bonus puan. Tüm dünyada üye iş yeri olsun olmasın tüm alışverişlerinizde %1 uçuş puan . Ayrıca bonus üye işyerlerinde taksit ve üye iş yerinin oranlarında bonus kazanma şansı.
  3. Online check’in: Diğer havayolu firmalarına göre bir diğer en önemli artısı . Pegasus Plus kart sahipleri iç hat uçuşları için yapacakları online checkin işlemlerinden 7 TL , dış hatlar için yapacakları online checkin işlemlerinden 6 € uçuş  puan kazanmaktadır. Ayrıca peagasus havayollarından yapılan uçak bileti alım işlemleri %2 uçuş puan kazandırmaktadır.
    Daha açıklayacı olmak gerekirse. İzmirden istanbula 150 TL gidiş dönüş uçak biletinizi pegasus plus kartınız ile almanız durumunda online checkin işlemi de yaparsanız 150 TL ‘nin %2 si olarak 3 TL, gidiş için 7 TL online check in bonusu, ve dönüş için 7 TL online checkin bonus ile 17 TL uçuş puan kazanmış olursunuz.

Tüm bu özellikler göz önüne alındığında en avantajlı uçuş kartlarından birisinin pegasus plus kart olduğunu kimse inkar edemez. Biriken puanlarınız 5 TL yi geçtiğin alacağınız bilette indirim olarak da kullanılabilir. Böylelikle uçak bileti tutarı kadar puan biriktirme zorunda değilsiniz. ING bank kredi kartları arasında da en avantajlı kredi kartı olarak sayabileceğimiz pegasus plus karta sms ile veya internet üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Pegasu plus karta internet üzerinden başvurmak için buraya tıklayabilirsiniz. Sms ile başvuru yapabilmek için yapmanız gerekenler için buraya tıklayınız.

Kredi kartı asgari ödeme oranları ile ilgili makalemizde pegasus kartın asgari ödeme oranları ile ilgili bilgi bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kredi kartı limitimi nasıl yükseltebilirim? başlıklı makalemizde kredi kartı, kredi kartı limit yükseltme ve kredi kartı limit artırımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git