Türkiye Finans EFT Saatleri

Türkiye Finans EFT Saatleri
17 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 319 kez okundu.

Türkiye finans bankasında ki bir hesabınızdan başka bankada ki bir hesaba para gönderme işlemi yapmak istiyorsanız, işleminizin gün içerisinde tamamlanması adına bu işleminizi Türkiye Finans eft saatleri içerisinde gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Türkiye Finans eft saati kaçta başlar?
Hafta içi ve iş günü olan günlerde sabah 09:00 eft işlemleri başlar. İş günlerinde 17:00’a kadar yapacağınız eft işlemleri 10 dakikaya kadar alıcı banka hesabına ulaşır. Bazen çeşitli sebeplerden dolayı bu süre 30 dakikaya kadar uzayabilir. Yarım iş günü olan günlerde ise eft saatleri genellikle 11:00’a kadardır. Bu saatten (normal iş günlerinde 17:00 yarım iş günlerinde 11:00) sonra yapacağınız eft işlemleri , eft talimatı olarak alınacaktır ve bir sonra ki iş günü sabah saatlerinde gerçekleşecektir.

Türkiye Finans EFT hesaba geçmedi ne yapabilirim?
Türkiye finans katılım bankasından gönderdiğiniz para eğer işleminizi yukarıda belirttiğimiz saatlerde yapmışsanız alıcı hesabına 10 dakika içerisinde geçecektir. Ancak nadiren 30 dakikayı bulabilmektedir. Ancak işlemi eft saatleri içerisinde yaptıysanız ve 30 dakika içerisinde alıcı hesabına ulaşmadı ise sırası ile bu adımları izleyiniz.

1- Gönderim yaptığınız hesap numarasını ve alıcı adını soyadını kontrol ediniz. Eğer doğru ise 2. adıma geçiniz
2- Bankanız ile iletişime geçerek eft sorgulama işlemi yapınız. Eğer bankanız bir problem olmadığını ve paranın gönderildiği söylerse 3. adıma geçiniz eğer bankanızdan kaynaklı bir aksalık olmuşsa bankanız gereken bilgilendirmeyi yapacaktır.
3- Alıcı banka ile iletişime geçiniz ve bankanız ile görüştüğünüzü de belirtiniz. Bu durumda alıcı banka işlemin tamamlanması sağlayacaktır.

Türkiye Finans Katılım bankası eft saatlerini konu aldığımız makalemizi okudunuz.
Diğer tüm bankaların eft saatleri ile ilgili yazılarımızı bulabileceğiniz EFT Saatleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz veya yan taraftaki sitemizde arayın bölümünden istediğiniz bankanın adını ve eft saatleri yazarak ilgili yazılara ulaşabilirsiniz. Örneğin iş bankasının eft saatlerini öğrenmek istiyorsanız arama bölümüne “İş bankası eft saatleri” yazıp enter’a basmanız yeterli olacaktır.

Her türlü soru ve yardım talebiniz için yorum aşağıdan yorum yapabilir veya facebook sayfamızdan mesaj gönderebilirsiniz. Facebook sayfamız için tıklayın.

Bir önceki yazımız olan Odeabank EFT saatleri başlıklı makalemizde EFT Saatleri, Odeabank ve eft saatleri 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git