Vakıf Bank EFT Saatleri 2017

Vakıf Bank EFT Saatleri 2017
20 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 516 kez okundu.

Vakıf Bank EFT Saatleri 2017 -Vakıfbank’tan diğer bankalara para gönderme işleminizin en hızlı şekilde tamamlanması için işleminizi eft saatleri içerisinde gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Vakıf bank eft saatleri nelerdir? Vakıf bank eft sorgulama ve vakıf bank eft hesaba geçmedi ne yapmalıyım sorularının cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

Vakıf bank eft saatleri kaça kadar?

Vakıfbanktan diğer bankalara para transfer işlemleriniz vakıf bank eft saatleri içerisinde yapabilirsiniz. Vakıfbank eft talimatlarını 00.01 ‘den 16:45 ‘ e kadar almaktadır. İşlemlerin gerçekleşme saatleri ise 09:00 ile 16:45‘dir.
Bu saatler dışında yapacağınız eft işlemleri bir sonraki iş günü sabah 09:00 civarında alıcının hesabına ulaşacaktır.

Vakıfbank eftleri ne zaman hesaba geçer?

Para transferi yapan insanların en çok merak ettiği konulardan biride şüphesiz gönderdikleri paranın ne zaman alıcıya ulaşacağı veya kendilerine gönderilen paranın ne zaman hesaplarında olacağı sorusudur. Bu sorunun cevabı basittir. EFT işlemi eğer eft saatleri içerisinde yapılmışsa para genellikle 5-10 dakika arasında alıcının hesabına ulaşacaktır. Bu süre işlem yoğunluğuna bağlı olarak 30 dakikaya kadar uzayabilmektedir.
Vakıfbank Eft saatleri dışında veya resmi tatil günlerinde yapılan işlemler ise bir sonraki iş günü sabah saat 09:00 sularında alıcının hesabına ulaşacaktır.

Vakıfbank eft hesaba geçmedi? Ne yapabilirim?

Vakıfbank’tan yaptığınız eft eğer alıcının hesabına ulaşmadıysa ilk olarak yapmanız gereken işlemi gerçekleştirdiğiniz saatlerin 09:00 ile 16:45 arasında olup olmadığını ve iş günü olup olmadığı kontrol etmektir. İşleminizi eft saatleri içerisinde yaptıysanız ve yine de hesaba geçmediyse hesap numarasını ve alıcı ismini kontrol ediniz. Bilgilerin tamamı doğru ise eft hesaba geçmediyse bankanız ile görüşmeniz gerekmektedir. Alıcı banka parayı havuzda tutuyor olabilir. Bankanız ile iletişme geçtiğinizde neler yapabileceğiniz daha detaylı öğrenebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İNG Bank EFT Saatleri başlıklı makalemizde EFT Saatleri, ing bank eft saatleri ve ing eft saat kaça kadar hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git