Ziraat Bankası Genç Bankkart

Ziraat Bankası Genç Bankkart
9 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 585 kez okundu.

Yeni vizyonu ile çağı yakalamak adına güzel atılımlarda bulunan Ziraat Bankası , Bir çok bankanın uzun yıllardır hizmet verdiği gençlere ve özellikle üniversite öğrencilerine kredi kartı vermeye başladı. Ziraat Genç Bank kart hem bankamatik kartı hemde kredi kartı özelliklerine sahip. KYK’dan kredi veya burs alan öğrencilere yönelik çıkarılan bu kart ile KYK ödemeleriniz bu hesabınıza yatırılıyor.

Üniversite öğrencisine kredili mevduat hesabı 

Ziraat bankası hesabında para olmadığında da faizsiz/masrafsız 300 TL ekstra alışveriş fırsatı sunan Harçlık Avans’ı sunuyor. Harçlık avans aslında gelir sahibi müşteriler için sunulan kredili mevduat hesabı ile aynıdır(Kredili mevduat Hesabı Nedir? Konumuzu inceleyebilirsiniz).
Tek fark üniversite öğrencilerine sundukları bu hizmetten herhangi bir ücret veya faiz alınmıyor. KYK Burs veya kredi ödemeniz sürdüğünce bu avans hesabınızı kullanabilirsiniz.

Genç Bankkarta Nasıl Başvurabilirim?
Genç Bankkart’a hemen başvurmak için GENC BANKKART yaz, 4747’ye gönderebilirsiniz.

Genç bankkart ile internetten alışveriş yapabileceğiniz gibi aynı zamanda temassız ödeme özelliği sayesinde ödemelerini paypass ile yapabilirsiniz. Bu işlem türünde şifre kullanılmadığı için harcama üst sınırı 50 TL’dir.

Genç Bankkart’ın herhangi bir kart ücreti yoktur. Bankacılık hizmetlerinin bu kadar masrafsız ve faizsiz kullanabileceği başka bir ürün yoktur. Bu nedenle üniversite öğrencileri için en avantajlı kart Genç Bankkarttır.

Bir önceki yazımız olan İŞYERİ AÇMA KREDİSİ VEREN BANKALAR başlıklı makalemizde iş yeri açma kredisi, iş yeri açma kredisi veren bankalar ve yeni iş kredisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git